یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 106982234
فرماندار اشکذر خواستار شد؛

بهره‌مندی از ظرفیت شرکت تعاونی دهیاری‌ها در اجرای پروژه‌های روستایی


فرماندار اشکذر با تأکید بر اینکه تعامل و همکاری دستگاه‌های اجرایی با مردم و معتمدین در روستاها باید گسترش یابد بهره‌مندی از ظرفیت شرکت تعاونی دهیاری‌ها را در اجرای پروژه‌های روستایی خواستار شد

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ «محمدعلی شاه‌حسینی» در نشست کمیته برنامه‌ریزی شهرستان اشکذر که به‌منظور تعیین تکلیف عوارض ارزش‌افزوده روستاهای فاقد دهیاری برگزار شد اظهار داشت: پروژه‌های تعریف‌شده پس از تصویب کمیته برنامه‌ریزی توسط دستگاه‌های اجرایی با مشارکت بنیاد مسکن انجام می‌گیرد.

 

فرماندار اشکذر با تأکید بر اینکه طبق قانون باید عوارض ارزش‌افزوده در همان روستا هزینه شود افزود: این مبالغ با توجه به نظریه‌های کارشناسی و اولویت‌های اعلام‌شده به هر روستا اختصاص‌ می یابد.

 

وی با اشاره به مبالغ محدود در برخی روستاها نیز گفت: با برگزاری نشست و مشورت با ساکنین و نیز اعلام نظر بخشداری سهم هر روستا مشخص‌شده که تلاش می شود با بهره گیری از توان شرکت های پیمانکاری در اسرع وقت به اتمام برسد.

 

رئیس کمیته برنامه‌ریزی شهرستان اشکذر با تأکید بر اینکه تعامل و همکاری دستگاه‌های اجرایی با مردم و معتمدین در روستاها باید گسترش یابد بهره‌مندی از ظرفیت شرکت تعاونی دهیاری‌ها را در اجرای پروژه‌های روستایی خواستار شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 آدرس کوتاه :