یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 157948570

تجلیل فرماندار اشکذر از پرسنل اورژانس 115 صاحب الزمان شهرستان


"هادی هادی نسب" فرماندار به مناسبت چهل و چهارمین سال تاسیس اورژانس پیش بیمارستانی با حضور در اورژانس 115 صاحب الزمان این شهرستان از پرسنل این پایگاه تجلیل و در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، "هادی هادی نسب" فرماندار به مناسبت چهل و چهارمین سال تاسیس اورژانس پیش بیمارستانی با حضور در اورژانس 115 صاحب الزمان این شهرستان از پرسنل این پایگاه تجلیل و در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت.

 

فرماندار اشکذر با بیان اینکه اورژانس 115 در امر درمان بیماران و مصدومان نقشی کلیدی ایفا می کند، گفت: یکی از گام های موثر در اورژانس، حضور به موقع و اخلاق مدار بر بالین مصدومان و بیماران در ارائه خدمات است.

 

هادی هادی نسب افزود: کاهش زمان رسیدن بر بالین حادثه‌ دیدگان، افزایش میزان رضایتمندی و بهبود کیفیت خدمات ارائه شده از جمله موارد مهمی است که باید مد نظر پرسنل اورژانس 115 شهرستان قرار گیرد.

 

خرید آمبولانس‌همراه با تجهیزات پزشکی بروز (آمبولانس 315) و مسائل و مشکلات مرتبط با ساختمان اورژانس صاحب الزمان از جمله مواردی بود که فرماندار اشکذر در جریان آنها قرار گرفت و جهت پیگیری آن قول مساعد داد.

 

 

 آدرس کوتاه :