یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158351689

تقدیر از خیر بیمارستان حضرت زینب کبری(س) اشکذر


به مناسبت ولادت حضرت زینب کبری(س) فرماندار، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی و نماینده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از زحمات حاج فضل الله شکاری به پاس مشارکت در احداث بیمارستان حضرت زینب کبری(س) این شهرستان تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، به مناسبت ولادت حضرت زینب کبری(س) " هادی هادی نسب" فرماندار، "وفایی نسب" معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی، نماینده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و "پور دهقان" معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری با خیر بیمارستان در حال ساخت حضرت زینب کبری(س) این شهرستان دیدار و از زحمات حاج فضل الله شکاری به پاس مشارکت در احداث این بیمارستان تقدیر کردند.

 

در این دیدار  حاج فضل الله شکاری به ارائه گزارشی از روند احداث بیمارستان حضرت زینب کبری(س) اشکذر به عنوان مرکز تخصصی و فوق تخصصی دیابت در کشور پرداخت و گفت: طبق برنامه زمان بندی بهار 99 این بیمارستان تکمیل و جهت تجهیز به وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تحویل داده خواهد شد.

 

در این دیدار از طرف معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی و نماینده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص ردیف استخدامی نیروی انسانی و هم چنین تجهیزات مورد نیاز این بیمارستان قول مساعد داده شد.

 

 آدرس کوتاه :