یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158697609

تقدیر فرماندار اشکذر از اعضای ستاد انتخابات شهرستان


فرماندار اشکذر از زحمات و تلاش های مسئول کمیته های تدارکات و پشتیبانی، آموزش، امنیتی و انتظامی، فناوری اطلاعات، تبلیغات و اطلاع رسانی و دبیر ستاد انتخابات شهرستان با اهداء لوح سپاس تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، فرماندار اشکذر در جلسه تقدیر از اعضای ستاد انتخابات این شهرستان، از مسئول هر یک از کمیته های ستاد انتخابات شهرستان اشکذر که از ماه ها قبل در جهت برگزاری انتخاباتی باشکوه در شهرستان تلاش کردند، تقدیر و تشکر نمود.

 

هادی هادی نسب گفت: با همکاری دستگاه‌های اجرایی، نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی و تعامل بین هیات‌های اجرایی، نظارت و بازرسی، انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بدون هیچ گونه حاشیه و مشکلی و با سلامت کامل در شهرستان  برگزار شد.

 

وی خاطر نشان کرد: باید از مسائلی که در فرایند برگزاری انتخابات در شهرستان وجود داشت ارزیابی دقیق صورت گیرد و در انتخابات سال های آتی مد نظر قرار گیرد.

 

در پایان فرماندار اشکذر از زحمات و تلاش های مسئول کمیته های تدارکات و پشتیبانی، آموزش، امنیتی و انتظامی، فناوری اطلاعات، تبلیغات و اطلاع رسانی و دبیر ستاد انتخابات شهرستان با اهداء لوح سپاس تقدیر کرد.

 

 آدرس کوتاه :