یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 108041994
معاون فرماندار اشکذر؛

تمرکز شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان اشکذر معطوف به کودکان کار است


علیرضا ابوالحسنی در نشست شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان اشکذر بابیان اینکه کودکان بازمانده از تحصیل می‌توانند آبستن آسیب‌های اجتماعی فراوانی باشند گفت: تمرکز این شورا معطوف به کودکان کار کم‌سواد و بی‌سواد است

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ «علیرضا ابوالحسنی» در نشست گردهمایی رابطین سوادآموزی شهرستان اشکذر با اشاره به اهمیت افزایش میزان مطالعه و سطح علم در جامعه اظهار داشت: حق تعلیم و تربیت یکی از اساسی‌ترین حقوق شهروندی است و مسئولین باید بیش از گذشته نسبت به تحقق این مهم کوشا باشند.

 

معاون فرماندار اشکذر با تأکید بر لزوم شناسایی دقیق آمار و اطلاعات کم‌سوادان و بی‌سوادان این شهرستان افزود: کسب و استخراج این آمار نباید منوط به سازمان آمار استان شود و می‌طلبد متولیان شهرستانی نیز دقت بیشتری را در جمع‌آوری و پایش آن داشته باشند.

 

وی عنوان داشت: تمرکز شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان اشکذر به‌صورت ویژه معطوف به کودکان کار کم‌سواد و بی‌سواد است چراکه کودکان بازمانده از تحصیل می‌توانند آبستن آسیب‌های اجتماعی فراوانی باشند.

 

ابوالحسنی با اشاره به کمبود برخی از امکانات در جهت افزایش بازدهی سوادآموزی نیز خواستار همیاری و همکاری بیشتر خیرین شهرستان برای فراهم نمودن زیرساخت‌های مناسب برای تحقق جامعه این مهم شد.

 

 

 

 

 

 

 آدرس کوتاه :