یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 152275466
فرماندار اشکذر عنوان کرد:

تهیه طرح مدون جلب مشارکت های مردمی حوزه بهزیستی شهرستان


محمدعلی شاه حسینی بر جذب خیرین، مراکز خیری و هم چنین تبلیغات میدانی در حوزه جلب مشارکت های مردمی و مهیا کردن شرایط حامی برای مددجویان و خانواده های بی بضاعت شهرستان با حفظ کامل کرامت انسانی آنها تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، فرماندار اشکذر در جلسه شورای مشارکت های بهزیستی این شهرستان که در دفتر امام جمعه این شهر برگزار شد، بر جذب خیرین، مراکز خیری و هم چنین تبلیغات میدانی در حوزه جلب مشارکت های مردمی و مهیا کردن شرایط حامی برای مددجویان و خانواده های بی بضاعت شهرستان با حفظ کامل کرامت انسانی آنها تاکید کرد.

 

محمدعلی شاه حسینی اظهار داشت: باید طرح مدونی را برای جلب مشارکت های مردمی در حوزه بهزیستی شهرستان فراهم کرد و این امر مستلزم برطرف کردن مشکلات قانونی این راه، شناسایی منابع و ایجاد درآمدی پایدار برای موسسات خیریه وابسته به بهزیستی است.

 

امام جمعه اشکذر تشکیل منظم جلسات شورای مشارکت های بهزیستی را از اعضا خواستار شد و اظهار داشت: ضروری است جلسات این شورا ماهیانه سه بار برگزار شود تا ضمن ارائه گزارشی از روند فعالیت های صورت گرفته توسط اعضا، مسائل و مشکلات قانونی پیش رو شورا مورد همفکری اعضا قرار گیرد.

 

حجت الاسلام محمدرضا طالبیان شناسایی خانواده های بی بضاعت و نیازمند شهرستان را از دیگر کارهای این شورا برشمرد و ادامه داد: در این راستا می توان از ظرفیت ادارات شهرستان نظیر کمیته امداد امام خمینی(ره)، آموزش و پرورش و مرکز بهداشت استفاده کرد تا ضمن ایجاد یک بانک اطلاعاتی در این زمینه از موازی کاری خودداری شود.

 

 آدرس کوتاه :