یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158136774

جلسه انتخاب معتمدین اصلی و علی‌البدل هیات اجرایی انتخابات شهرستان اشکذر برگزار شد


فرماندار اشکذر از معتمدین عضو هیأت اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خواست تا ضمن توجه به ملاحظات اخلاقی و قانونی و رعایت بی‌طرفی لازم، جدیت و اهتمام مضاعفی در اجرای انتخابات و صیانت از آراء مردم داشته باشند.

به گزارش ستاد تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان اشکذر، جلسه انتخاب معتمدین اصلی و علی البدل هیات اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ستاد انتخابات شهرستان اشکذر در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد.

 

فرماندار اشکذر گفت: شهرستان اشکذر اولین شهرستانی است که لیست اسامی معتمدین خود را وارد سامانه کرده و اولین شهرستانی است که در سطح کشور نسبت به تشکیل معتمدین هیات اجرایی نیز اقدام نموده است.

 

هادی هادی نسب ضمن تشکر از همراهی و حسن نظر هیأت نظارت شهرستان، از معتمدین عضو هیأت اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خواست تا ضمن توجه به ملاحظات اخلاقی و قانونی این مسئولیت و رعایت بی‌طرفی لازم، جدیت و اهتمام مضاعفی در اجرای انتخابات و صیانت از آراء مردم داشته باشند.

 

رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان اشکذر با بیان اینکه استان یزد جزء یازده استانی خواهد بود که انتخابات را به شکل الکترونیک برگزار خواهد کرد، خاطر نشان کرد: باید با فراهم نمودن زمینه اعتماد و ایجاد فضای برابر و مناسب برای فعالیت و مشارکت همه گروه‌ها و سلیقه‌ها مشارکت حداکثری مردم را به وجود آورده و در نهایت این آزمون حساس را با سربلندی پشت سر بگذاریم.

 

در این جلسه  تعداد ۳۰ نفر از معتمدین مورد تائید هیات نظارت شهرستان، از سوی فرماندار اشکذر به این جلسه دعوت شده بودند که پس از تبیین قانون هیات اجرایی و اهمیت آن در برگزاری انتخابات توسط "هادی نسب" فرماندار و "حکیم آبادیان"رئيس هيات نظارت شهرستان، انتخابات برای تعیین 8 عضو اصلی هیات اجرایی و ۵ عضو علی البدل برگزار شد که پس از رای گیری آقایان محمدعلی انجام، محمدعلی الیاسی، حسن حاتمی، اکبر مددی مقدم، علی اکبر کاظمی، محمدرضا دهقانی، غلامرضا اسلامی و محمدرضا درخشه به عنوان معتمدین اصلی و آقایان مجید حکیمی، محمدرضا قانع، جلیل رفیعی، علی حکیمی و حسنعلی حاتمی به عنوان اعضای علی البدل هیات اجرایی انتخابات شهرستان اشکذر انتخاب شدند.

 

 آدرس کوتاه :