یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158141827

جلسه ستاد اقامه نماز شهرستان اشکذر برگزار شد


فرماندار اشکذر گفت: در مدارس شهرستان باید به گونه ای برنامه ریزی شود تا نسبت به پایبندی به نماز میل و رغبت بیشتری ایجاد شده تا خود دانش آموزان با رغبت به انجام وظایف دینی خود اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، فرماندار اشکذر در جلسه ستاد اقامه نماز این شهرستان که با حضور حجت الاسلام مهدی نیا نماینده ستاد اقامه نماز استان و سایر اعضا برگزار شد، نهادینه کردن فرهنگ اقامه نماز در بین دانش آموزان مدارس  شهرستان را از جمله مواردی دانست که در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش بر آن تاکید شده است.

 

هادی هادی نسب گفت: در مدارس شهرستان باید به گونه ای برنامه ریزی شود تا نسبت به پایبندی به نماز میل و رغبت بیشتری ایجاد شده تا خود دانش آموزان با رغبت به انجام وظایف دینی خود اقدام کنند.

 

وی ضمن تاکید بر اقامه نماز جماعت اول وقت در ادارات، اظهار داشت: در جهت ارزیابی برنامه اقامه نماز ادارات منبعد  نماینده ویژه ستاد اقامه نماز شهرستان نیز در جلسات شورای اداری حضور یافته و گزارش ماهانه ای در این خصوص ارائه خواهد کرد.

 

اقامه نماز در واحدهای تولیدی و صنعتی موضوع دیگری بود که فرماندار اشکذر به آن اشاره و خاطر نشان کرد: باید نقاط ضعف و قوت اقامه نماز در محیط ها صنعتی و کارگری شهرستان را شناسایی و در راستای ترویج و نهادینه کرده این فریضه الهی به مطلوب ترین شکل ممکن تصمیم گیری نماییم.

 

 آدرس کوتاه :