یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 148488545

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان اشکذر برگزار شد


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار اشکذر کارآفرینی و اشتغال را یکی از مباحث مهم زیر مجموعه ستاد ساماندهی امور جوانان دانست و بر فراهم کردن شرایط بهتر جهت اجرایی شدن طرح های اشتغال زایی در حوزه ورزش شهرستان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان اشکذر با حضور معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان ، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار اشکذر و اعضای ستاد در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار اشکذر کارآفرینی و اشتغال را یکی از مباحث مهم زیر مجموعه ستاد ساماندهی امور جوانان دانست و گفت: هم افزایی اداره ورزش و جوانان و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی می تواند شرایط بهتری را برای اجرایی شدن طرح های اشتغال زایی در حوزه ورزش شهرستان فراهم کند.

 

محمد شیبانی به مسئله بیکاری فارغ التحصیلان رشته های دانشگاهی و عدم تطبیق مدارک تحصیلی با حرفه کاری آنها اشاره کرد و بر برگزاری همایش های کارآفرینی در حوزه ورزش ویژه فارغ التحصیلان رشته های مختلف  دانشگاهی در جهت آشنایی با اصول و قواعد کسب و کار تاکید کرد.

 

برگزاری دوره آموزشی کارآفرینی توسط سازمان های مردم نهاد در جهت توان افزایی گروه های مخاطب به ویژه جوانان فارغ التحصیل دانشگاهی و تشکیل کمیته های کارآفرینی زیر مجموعه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان اشکذر از جمله مهمترین مصوبات این جلسه بود.

 

 آدرس کوتاه :