یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 154144575
با حضور سرپرست فرمانداری:

جلسه ستاد نماز جمعه اشکذر برگزار شد


هادی هادی نسب با بیان اینکه بسیاری از مسائلی که توسط اعضای ستاد نماز جمعه مطرح می شود مطالبه به حق و دغدغه مردم به شمار می رود، گفت: صرفا نباید در جلسات طرح موضوع کرد، بلکه باید راهکارها و پیشنهادات در رابطه با آن موضوع توسط اعضا مطرح شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، سرپرست فرمانداری اشکذر در جلسه ستاد نماز جمعه این شهر پویایی و فعالی دستگاه های اجرایی را یکی از الزامات شهرستان دانست که باید همواره مد نظر مدیران قرار گیرد.

 

هادی هادی نسب با بیان اینکه بسیاری از مسائلی که توسط اعضای ستاد نماز جمعه مطرح می شود مطالبه به حق و دغدغه مردم به شمار می رود، گفت: صرفا نباید در جلسات طرح موضوع کرد، بلکه باید راهکارها و پیشنهادات در رابطه با آن موضوع توسط اعضا مطرح شود تا با یک برنامه ریزی منسجم ضمن پیگیری آن موضوع به نتایج مطلوبی در این زمینه دست یافت.

 

وی حفظ انسجام و وحدت در مناطق مختلف شهرستان را حائز اهمیت برشمرد وخاطر نشان کرد: انرژی و توان مجموعه مدیریت شهرستان نباید صرف مسائل حاشیه ای و جانبی شود بلکه این توان باید در جهت معرفی هر چه بهتر ظرفیت و توانمندی های شهرستان در حوزه های مختلف باشد.

 

ساماندهی محوطه مصلی نماز جمعه اشکذر و موضوع سکونت غیر بومی ها در شهرستان  دو موضوع مهمی بودند که توسط اعضای ستاد نماز جمعه در این جلسه مطرح شد.

 

 آدرس کوتاه :