جلسه شوراي اداري بخش خضرآباد با حضور فرماندار شهرستان برگزار شد

شناسه : 1478073

جلسه شوراي اداري بخش خضرآباد با حضور فرماندار شهرستان برگزار شد


جلسه شوراي اداري بخش خضرآباد با حضور فرماندار شهرستان برگزار شد

جلسه شوراي اداري بخش خضرآباد با حضور فرماندار شهرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري اشكذر، جلسه شوراي اداري بخش خضرآباد روز دوشنبه با حضور فرماندار و اعضاي شوراي اسلامي شهر و روستاي اين بخش با هدف بررسي مسائل و مشكلات منطقه در محل سالن اجتماعات بخشداري برگزار شد .

امام جمعه خضرآباد در اين نشست اظهار داشت: يكي از مهمترين اهداف نظام مقدس جمهوري اسلامي رسيدگي به وضعيت مردم و ايجاد شرايط مطلوب براي آنان است.

"حجت الاسلام و المسلمين غالبي" با اشاره به قول برخي از مسئولين شركت گاز استان مبني بر تعيين تكليف  گازرساني به ساير روستاهاي بخش خضرآباد در مدت كوتاه گفت: خلف وعده و عدم صداقت در وعده ها و گفته ها در دين مبين اسلام پسنديده نيست.

امام جمعه خضرآباد در ادامه تصريح كرد: تامين آب آشاميدني روستاها ، اشتغال جوانان ، روكش و آسفالت جاده يزد ـ كافي آباد و رسيدگي بيشتر به وضعيت روستاهاي اين بخش از مهمترين خواسته هاي مردم است.

 فرماندار اشكذر نيز در اين نشست اظهار داشت: توسعه متوازن يكي از اهداف مهم در دولت تدبير و اميد است.

"شاه حسيني" افزود: اگر امكاناتي قرار است در شهرستان توزيع شود ابتدا مي بايست از دورترين نقطه شهرستان صورت پذيرد تا همگان به صورت عادلانه از اين امكانات برخوردار شوند.

وي اساس كار و سياست گذاري شهرستان را بهره گيري از خرد جمعي و استفاده از نظرات نخبگان شهرستان عنوان كرد و گفت: در اين راستا تشكيل اتاق فكر از اولويت هاي فرمانداري شهرستان است.

نماينده دولت در شهرستان تصريح كرد: توسعه  همه جانبه با مشاركت مردم امكان پذير خواهد بود.

فرماندار اشكذر اشتغال پايدار را يكي از نيازهاي اصلي جوانان بخش خضرآباد عنوان كرد و گفت: اميدواريم با رايزاني هاي آتي، اشتغال جوانان خضرآباد در واحدهاي توليد و صنعتي اين بخش محقق گردد.

وي با ابراز گلايه از عملكرد يكي از شركت هاي ملي شهرستان گفت: اين شركت چقدر در توسعه اين شهرستان نقش داشته است جاي تامل دارد، چرا كه كمترين نفعي براي مردم و عمران و آباداني و اشتغال آنان نداشته است.

شاه حسيني عملكرد واحدهاي توليد شن و ماسه بخش خضرآباد را نيز مساله دار عنوان كرد و افزود: اختلال در زندگي مردم و نارضايتي و رنجش اهالي از مهمترين چالش هاي اين واحد ها مي باشد كه قطعا بر عملكرد آنها نظارت بيشتر و دقيق تري خواهد شد.

اين مقام مسئول گازرساني به 12 روستاي بخش خضرآباد  را يادآور شد و اظهار داشت: در اين راستا با پيگيري هاي صورت گرفته از سوي شركت گاز استان تا پايان سالجاري پيمانكار اين پروژه انتخاب خواهد شد.

فرماندار اشكذر پيگيري خسارات ناشي از سيل، آبرساني به بخش محروم خضرآباد و اصلاح و مرمت جاده خضرآباد را از اولويت هاي پيگيري توسط دستگاه هاي استاني عنوان كرد.

در ابتداي اين نشست بخشدار خضرآباد گزارشي از وضعيت بخش خضرآباد و مهمترين مسائل و مشكلات روستاهاي اين بخش ايراد نمود.