جلسه شورای اداری ندوشن برگزارشد

شناسه : 1476944

جلسه شورای اداری ندوشن برگزارشد


جلسه شورای اداری ندوشن برگزارشد

جلسه شورای اداری ندوشن برگزارشد

 

"احمدعلی دشتی پور"نیز با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر حضور حداکثری و دشمن شکن مردم در انتخابات ، گفت : همه سعی وتلاش های مسئولین این شهرستان،فراهم سازی بسترهای مورد نیاز برای تحقق حضور پرشور و حداکثری مردم آگاه و انقلابی ایران به ویژه مردم ولایتمدار و شهید پرورشهرستان صدوق در انتخابات دوازدهم اسفند ماه است .

 فرماندارصدوق خاطر نشان کرد :  ملت بزرگ و دشمن شناس ایران اسلامی ، بارها نشان داده اند که بدون هیچ فراخوان و دعوتی و در مواقع ضروری و حساس ، به عرصه می آیند و جلوتر از مسئولین حرکت می کنند که نمونه بارز آن حماسه نهم دی سال 88 بود .

وی تصریح کرد : قطعا این بار نیز مردم حضوری میلیونی و دشمن شکن در انتخابات خواهند داشت و ما به عنوان خدمتگزاران ملت ، شرایط لازم را برای این حماسه بزرگ آماده می کنیم و برگزار کننده انتخابات خود مردم هستند .

گازرسانی به دهستان ندوشن،تعویض شبکه آب رسانی ندوشن،ساماندهی عبور ومرور کامیون های معدن سورک درراستای جلوگیری ازتخریب مراتع وجاده،رسیدگی به وضعیت خشکسالی و روشنایی جاده های این منطقه از اهم مواردی بود که دراین جلسه مورد بحث وتبادل نظر قرار گرفت.

 

 

 

حضور پرشور مردم در انتخابات آتی را موجب یاسو نامیدی دشمنان نظام دانست و خواستار حضور حداکثری ملت ایران در این آزمون مهم شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق"حجت الاسلام محمد جوادی"روز دوشنبه درنشست شورای اداری ندوشن با حساس خواندن موقعیت کنونی کشور و تاکید بر حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو اظهار داشت: علمای دین و بزرگان ایران زمین در این شرایط حساس وظیفه دارندتا مردم را به شرکت در انتخابات مجلس نهم تشویق کنند.

امام جمعه ندوشن افزود: مسئولان نیز در کل کشور با کار صحیح در حوزه اداری خود و تلاش سخت کوشانه به لحاظ عمل، قول و رفتار صحیح، مردم را به حضور حداکثری در انتخابات تشویق کنند.