یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 157908225

جلسه هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس شهرستان اشکذر برگزار شد


فرماندار اشکذر گفت: روحیه ایستادگی و مقاومت ، استکبار ستیزی و تبعیت از رهبری از دستاوردهای مهم دوران دفاع مقدس است و ما وظیفه داریم ضمن حفظ میراث گرانبهای دوران دفاع مقدس، آن را به بهترین شکل به نسل های آینده انتقال دهیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، فرماندار اشکذر در جلسه هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس این شهرستان تبیین نقش و جایگاه فرهنگ ایثار و شهادت را مستلزم بررسی صحیح دستاوردهای دوران هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد.

 

هادی هادی نسب گفت: روحیه ایستادگی و مقاومت ، استکبار ستیزی و تبعیت از رهبری از دستاوردهای مهم دوران دفاع مقدس است و ما وظیفه داریم ضمن حفظ میراث گرانبهای دوران دفاع مقدس، آن را به بهترین شکل به نسل های آینده انتقال دهیم.

 

وی با بیان اینکه با محوریت ناحیه مقاومت بسیج شهرستان 64 برنامه با موضوعات مختلف در مناطق مختلف شهرستان اجرا می شود، اظهار داشت: برگزاری یادواره شهدا اداری، کارگری و اصناف ، برگزاری صبحگاه مشترک و نواخته شدن زنگ مقاومت همزمان با بازگشائی مدارس، تجلیل از بانوان عرصه ایثار و شهادت، عطرافشانی قبور مطهر شهدا، برگزاری مجمع بسیجیان شهرستان، اردوهای خدمت رسانی مدیران ادارات و برگزاری مراسم اختتامیه تجلیل از برگزیدگان جوانه های صالحین از جمله مهمترین این برنامه ها است.

 

 

 آدرس کوتاه :