یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 157977646

جلسه همکاران فرمانداری اشکذر برگزار شد


در این جلسه و به مناسبت هفته دفاع مقدس از طرف همکاران فرمانداری از هادی نسب فرماندار اشکذر که از جانبازان هشت سال دوران دفاع مقدس می باشد با اهداء دسته گل تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، جلسه ماهانه همکاران فرمانداری اشکذر در سالن کوثر برگزار شد.

 

فرماندار اشکذر ضمن تقدیر و تشکر از زحمات همکاران در جهت اجرای مطلوب ماموریت های سازمانی فرمانداری، گفت: جلسات  داخلی، فرصتی مناسبی است که همکاران بتوانند مختصری از فعالیت ها ، مسائل و مشکلات، انتظارات و موضوعاتی که در حوزه مرتبط کاریشان وجود دارد را مطرح نمایند.

 

هادی هادی نسب با بیان اینکه همکاران باید در حوزه امورات کارشناسی فرمانداری نسبت به پیگیری جدی مسائل کلان شهرستان اهتمام ویژه ای داشته باشند، اظهار داشت: رعايت نظم و انضباط اداري ، هماهنگي و همکاري در اداره و تعامل با ادارات و نهادهای شهرستانی، پيگيري و برگزاري منظم جلسات از جمله موارد مهمی هستند که همواره باید مورد توجه قرار گیرد.

 

در این جلسه همکاران به بیان نقطه، نظرات و پیشنهادات مرتبط با حوزه کاری خود پرداختند.  

 

در پایان جلسه از طرف همکاران فرمانداری به مناسبت هفته دفاع مقدس از هادی نسب فرماندار اشکذر که از جانبازان هشت سال دوران دفاع مقدس می باشد با اهداء دسته گل تجلیل شد و هم چنین"محمد شیبانی" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با توجه به ادامه خدمت وی در واحد سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری یزد از همکاران مجموعه فرمانداری خداحافظی کرد.

 

 

 

 آدرس کوتاه :