یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158371350

جلسه کمیته نظارت بر طرح های اشتغال زایی شهرستان اشکذر برگزار شد


فرماندار اشکذر گفت:چنان چه دریافت کنندگان تسهیلات به تعهدات اشتغال خود عمل نکرده و اقدامی در جهت به کار گیری نیروی کار و ارسال لیست بیمه انجام نداده باشند به تفکیک به بانک های عامل معرفی خواهند شد تا طبق شیوه نامه و دستورالعمل ابلاغی نسبت به دین حال نمودن تسهیلات این افراد اقدام لازم صورت گیرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، فرماندار اشکذر در جلسه کمیته نظارت بر طرح های اشتغال زایی این شهرستان به اجرای دقیق دستور العمل و آیین نامه های متقاضیان تسهیلات موضوع قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی شهرستان تاکید کرد.

 

هادی هادی نسب با بیان اینکه اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان باید لیست دریافت کنندگان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی را به سازمان تامین اجتماعی ارسال نماید، اظهار داشت: تامین اجتماعی باید ضمن رصد ماهانه لیست مذکور گزارشی از افراد بیمه شده را به کمیته نظارت بر طرح های اشتغال زایی شهرستان ارسال نماید.

 

فرماندار اشکذر خاطر نشان کرد: چنان چه دریافت کنندگان تسهیلات به تعهدات اشتغال خود عمل نکرده باشند و اقدامی در جهت به کار گیری نیروی کار و ارسال لیست بیمه انجام نداده باشند به تفکیک به بانک های عامل معرفی خواهند شد تا طبق شیوه نامه و دستورالعمل ابلاغی نسبت به دین حال نمودن تسهیلات این افراد اقدام لازم صورت گیرد.

 

 آدرس کوتاه :