یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158090253
فرماندار اشکذر عنوان کرد:

جلوگیری از برداشت غیرمجاز و بی رویه منابع آب زیر زمینی اولویت اول جلسات شورا حفاظت منابع آب شهرستان


فرماندار اشکذر از شناسایی 91 حلقه حفر چاه غیر مجاز توسط آب منطقه ای در شهرستان خبر داد و گفت: جلوگیری از برداشت غیرمجاز و بی رویه منابع آب زیر زمینی اولویت اول جلسات شورا حفاظت منابع آب شهرستان باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، " هادی هادی نسب" فرماندار اشکذر در جلسه حفاظت منابع آب شهرستان اشکذر که با حضور اعضا در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد، به مطالب انتشار داده  شده در برخی از جرائد استان و ماهنامه های محلی در خصوص مسائل زیست محیطی شهرستان اشاره و گفت: وضعیت آلایندگی منطقه مناسب نیست و این موضوع نیز دغدغه مسئولان شهرستان به شمار می رود که در حال پیگیری هستیم تا اداره محیط زیست در شهرستان فعالیت خود را آغاز کند.

 

هادی هادی نسب حوزه فعالیت نمایندگان محیط زیست در شهرستان را گسترده و متنوع عنوان کرد و اظهار داشت: حفاظت از منابع آب زیر زمینی جهت آلوده شدن از طریق دفع غیر بهداشتی فاضلاب واحدهای صنعتی، گاو داری و کشتارگاه ها از جمله موضوعات مهمی دیگری است که مستلزم نظارت ویژه نمایندگان محیط زیست و آب منطقه ای در شهرستان است.

 

وی ضمن تاکید بر توجه به دستگاه های مرتبط مبنی بر واگذاری قانونی احداث گلخانه ها در حریم چاه های آب شرب، ادامه داد: حریم قانونی آب منطقه ای، رعایت حریم 250 متر است و مشاهده شده که در بعضی از روستاهای بخش مرکزی این حریم رعایت نشده که می طلبد نظارت مستمری در این زمینه صورت گیرد.

 

فرماندار اشکذر از شناسایی 91 حلقه حفر چاه غیر مجاز توسط آب منطقه ای در شهرستان خبر داد و گفت: جلوگیری از برداشت غیرمجاز و بی رویه منابع آب زیر زمینی اولویت اول جلسات شورا حفاظت منابع آب شهرستان باشد تا متخلفان در این زمینه شناسایی و جهت برخورد به دستگاه قضائی معرفی شوند.

 

 آدرس کوتاه :