یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 148333524

حضور استاندار یزد در نماز جمعه اشکذر


دکتر محمدعلی طالبی به همراه مدیر کل حوزه خود و مشاور استاندار در امور روحانیون در مصلی نماز جمعه اشکذر حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، خطبه های نماز جمعه این هفته اشکذر با حضور دکتر طالبی استاندار،عباس حیدری مدیر کل حوزه استاندار و حجت الاسلام عباس زارع مشاور استاندار در امور روحانیون در مصلی نماز جمعه این شهر برگزار شد.


خطیب نماز جمعه اشکذر به فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) اشاره و گفت: ایام فاطمیه فرصت مناسبی برای تبیین گفتار ارزشمند صدیقه کبری(س) در خطبه فدکیه به عنوان طولانی ترین، مفصل ترین و جامع ترین خطبه است.


حجت الاسلام محمدرضا طالبیان به فرا رسیدن ایام چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اشاره و افزود: در این ایام رسانه ها، خطبا، اندیشمندان و سخنوران باید دستاوردهای انقلاب اسلامی را در حوزه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و نظامی برای مردم بیان کنند.


امام جمعه اشکذر استقلال، آزادی ،جمهوریت و اسلامی بودن را چهار مطالبه اصلی مردم در دوران آغاز انقلاب دانست و اظهار داشت: امروز در زمینه استقلال کشور به جایگاهی رسیدیم که هیچ کشوری نمی تواند در کشور ما دخالت کند و ملت ما به عنوان آزاده ترین ملت حق انتخاب، انتقاد، حضور و مشارکت در صحنه های مختلف کشور را دارند.


خطیب نماز جمعه اشکذر خاطر نشان کرد: مشارکت مردم در انتخابات نمایندگان مجلس، خبرگان رهبری، ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا بیانگر این است که کشور ما بهترین جایگاه را در بین کشورهایی که خود را مدعی دموکراس می دانند، از نظر جمهوریت و حاکم بودن بر سرنوشت خود دارا هستیم.


حجت الاسلام طالبیان تصریح کرد: همان طور که رهبر معظم انقلاب بیان کردند، چهل سالگی انقلاب به معنای فرسودگی نیست بلکه به معنای رشد و بالندگی است و امسال هم مردم علی رغم مشکلات موجود کشور با حضور گسترده خود در جشن انقلاب  به ویژه راهپیمایی روز 22 بهمن، بار دیگری اتحاد، همبستگی و یکپارچگی خود را به جهانیان نشان خواهند داد.

 

 

 
 آدرس کوتاه :