یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158594154
امام جمعه اشکذر:

حضور در انتخابات حق و تکلیف مردم است


حجت الاسلام محمدرضا طالبیان امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: حضور در انتخابات حق و تکلیف مردم است و ملت ایران با حضور حداکثری خود در انتخابات دوم اسفند ماه، توطئه های دشمنان نظام اسلامی را که ابزارهای تبلیغاتی خود را در جهت کم رنگ جلوه دادن حضور مردم معطوف کردند، خنثی خواهد کرد.

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان اشکذر، خطیب نماز جمعه اشکذر به دو امتحان سرنوشت ساز و تاثیرگذار پیش روی ملت ایران اشاره و گفت: جشن ملی و دینی پیروزی انقلاب در یوم الله 22 بهمن یکی از این امتحانات است که حضور پر شور و شکوه مردم علاوه بر اینکه عزت و اقتدار نظام اسلامی را می رساند، نشان دهنده وحدت و یکپارچگی ملت ایران در برابر دشمنان قسم خورده این کشور است.

 

امام جمعه اشکذر حضور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند ماه را دومین امتحان پیش روی ملت ایران دانست و اظهار داشت: حضور در انتخابات حق و تکلیف مردم است و ملت ایران با حضور حداکثری خود در این انتخابات، توطئه های دشمنان نظام اسلامی را که ابزارهای تبلیغاتی خود را در جهت کم رنگ جلوه دادن حضور مردم معطوف کردند، خنثی خواهد کرد.

 

حجت الاسلام محمدرضا طالبیان در خصوص انتخابات نماینده اصلح جهت تصاحب کرسی صندلی قانون گذاری کشور خاطر نشان کرد: مردم جهت اینکه بهترین را انتخاب کنند می توانند ویژگی هایی که همواره امام بزرگوار و رهبر معظم انقلاب برای آیت الله شهید مدرس بر می شمردند را مد نظر داشته باشند.

 

وی با بیان اینکه در تاریخ زندگانی آیت الله شهید مدرس ویژگی هایی وجود دارد که برگرفته از قرآن کریم است، گفت: صداقت و صراحت در صیانت از مصالح کشور ، داشتن بصیرت و بینش سیاسی، دغدغه مندی نسبت به اعتلاء و استقلال کشور، مبارزه با استعمار، شجاعت در مبارزه سیاسی و تهدید ناپذیری از دشمنان، ساده زیستی و عدم تعلق به دنیا و بی تاثیری از تطمیع، مردم داری و محبت به مردم و تلاش در جهت خدمت هر چه بهتر به مردم از جمله این ویژگی هاست.

 

خطیب نماز جمعه اشکذر به 13 جمادی الثانی سالروز وفات حضرت ام البنین اشاره و افزود: این روز به عنوان تکریم از مادران و همسران شهدا نامگذاری شده و شایسته است برنامه ریزی در جهت تکریم از زحمات مادران و همسران شهید شهرستان صورت گیرد.

 

 آدرس کوتاه :