یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 157695390

خبرنگاران شهرستان اشکذر تجلیل شدند


فرماندار اشکذر در نشست با خبرنگاران و اصحاب رسانه این شهرستان، با بیان اینکه نقد سازنده رسالت اصلی خبرنگاران است، گفت: نقد سازنده و منصفانه خبرنگاران باعث پویایی می شود و می تواند رفع مشکلات و نیازهای شهرستان را سرعت ببخشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان اشکذر با حضور " هادی هادی نسب" فرماندار، "مهدی جعفری پور" شهردار، "سیدعلی اکبر رضوانی" رئیس شورای اسلامی شهر و "هادی ملانوری" رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد.

 

فرماندار اشکذر در این نشست ضمن عرض تبریک به مناسبت روز خبرنگار و هم چنین سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی، گفت: در هر مجموعه ای در سطح استان به عنوان مدیر فعالیت کردم همواره به جایگاه خبرنگاران و اصحابه رسانه نگاه ویژه ای داشتم.

 

هادی هادی نسب اظهار داشت: در جلسات شورای اداری شهرستان از مدیران ادارات خواسته شده تا شفافیت و صداقت را در دستور کار قرار داده و پاسخگوی خبرنگاران در خصوص مطالبات مردم و هم چنین مسائل و مشکلات شهرستان باشند.

 

فرماندار اشکذر با بیان اینکه نقد سازنده رسالت اصلی خبرنگاران است، تصریح کرد: نقد سازنده و منصفانه خبرنگاران باعث پویایی می شود و می تواند رفع مشکلات و نیازهای شهرستان را سرعت ببخشد و انتظار می رود اصحاب رسانه این نکته را همواره در انعکس اخبار شهرستان مد نظر داشته باشند.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گفت: در حال حاضر پنج رسانه مکتوب مجوز دار ماهنامه آوای اشکذر و اشکذر، فصل نامه پیام رضوان، سال نامه اربعین بیداری و دو هفته نامه سیمای رستاق و هم چنین پایگاه خبری اشکذر خبر به عنوان تنها سایتی که از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز دارد در سطح شهرستان در حال فعالیت هستند.

 

در پایان این نشست از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان اشکذر با اهداء لوح سپاس تجلیل شد.

 آدرس کوتاه :