در مراسمی فرمانده جدید سپاه ناحیه صدوق معرفی شد

شناسه : 781094

در مراسمی فرمانده جدید سپاه ناحیه صدوق معرفی شد


در مراسمی فرمانده جدید سپاه ناحیه صدوق معرفی شد

در مراسمی فرمانده جدید سپاه ناحیه صدوق معرفی شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق، "محمدعلی شاه حسینی" روز سه شنبه در مراسم تودیعه و معارفه فرمانده سپاه ناحیه صدوق که در محل حوزه خاتم الانبیاء اشکذر برگزار شد گفت: تمسک به ولایت فقیه رمز ماندگاری این نظام است.

سرپرست فرمانداری صدوق اظهار داشت: ولي فقيه همواره مراقب حفظ وحدت و ثبات سياسي جامعه اسلامي است و اجازه نمي‌دهد برخي مشكلات دستاويز چالش افكني در مسير حركت نظام به سوي اهداف متعالی خود شود.

وي با تشريح اهميت نقش ولي فقيه در حفظ ثبات سياسي نظام جمهوري اسلامي ايران گفت: در نظام جمهوري اسلامي ويژگي‌هاي ولي فقيه با هويت و خواست آمال جامعه شيعه و اسلامي پيونده خورده است و ايشان نقش تعيين كننده‌اي در ثبات جامعه و به تبع آن ثبات نظام سياسي دارد.

شاه حسینی با اشاره به رابطه و پيوند بين مردم و ولي فقيه در نظام جمهوري اسلامي اظهار داشت: در تاريخ جمهوري اسلامي همين رابطه و پيوند بين مردم و ولي فقيه سبب شده تا بحران‌هايي مهمي همچون جنگ هشت ساله و فتنه 88 نتوانستند ثبات جامعه را از بين ببرند.

این مقام مسئول نقش ولايت فقيه در گذر از تهديدات جامعه اسلامي را بسيار بااهميت ارزيابي كرد و افزود: هركدام از بحران‌هايي كه تاكنون براي كشور اتفاق افتاده كافي بود كه كشور را به سمت چالش و براندازي بكشاند، اما هوشياري مقام معظم رهبري بارها و بارها كشور را از پرتگاه سقوط نجات داده است.

سرپرست فرمانداری صدوق همچنین به خدمات ارزشمند سرهنگ پاسدار"محمد حیدری پور" فرمانده سابق سپاه ناحیه صدوق اشاره کرد و گفت: وی در طول دوران خدمت به مردم شریف این شهرستان همواره منشاء خیر و رضایتمندی مردم بوده است.

سردار"اکبر فتوحی" نیز در این مراسم با اشاره به نقش ممتاز ولایت فقیه در سرنوشت انقلاب تصریح کرد: حضور رهبري عاملي است كه از همان نخستين جرقه‌هاي پيدايش انقلاب اسلامي ايران درميان مردم به عنوان نقطه عطفي وحدت و انسجام ملي را به ارمغان آورد و مردم در سايه پيروي از ولايت‌فقيه به پيروزي‌هاي درخشاني دست يافتند.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد  با اشاره به بروز بحران‌ها و فتنه‌ها در سال‌های اخیر تاكید كرد:رهبری با حضور هوشیارانه در صحنه همواره این فتنه‌ها و توطئه‌ها را خنثی كرده‌اند و موفقیت امروز كشور به بركت ولایت فقیه و نقش رهبری است.

وی با اشاره به اینكه ولایت فقیه مانع انحراف جامعه می‌شود، ایثارگری‌های انجام شده در طول دوران دفاع مقدس برای حفظ انقلاب اسلامی را مورد توجه قرار داد و بیان داشت: قبل از انقلاب نسل جوان ما سرگردان بود ولی به بركت حضور و رهبری امام راحل این نسل به خوبی اداره شد و همین نسل جوان در نهایت در دوران دفاع مقدس با دلیرمردی از این مرز و بوم حفاظت كرد.

در ادامه این مراسم از خدمات سرهنگ پاسدار "محمد حیدری پور"  تقدیربه عمل آمد و طی حکمی از سوی فرمانده سپاه الغدیر استان، سرهنگ دوم پاسدار"مهدی صادق احمدی" به سمت فرماندهی سپاه ناحیه صدوق معرفی گردید.

پیش از این سرهنگ پاسدار "محمد حیدری پور" قریب به 4 سال در سمت فرماندهی سپاه این شهرستان مشغول به خدمت بود.