در نشستي از خبرنگاران شهرستان صدوق تجليل شد

شناسه : 1477556

در نشستي از خبرنگاران شهرستان صدوق تجليل شد


در نشستي از خبرنگاران شهرستان صدوق تجليل شد

در نشستي از خبرنگاران شهرستان صدوق تجليل شد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري صدوق،"محمدحسين فلاح تفتي" روز چهارشنبه در نشست تجليل از خبرنگاران اين شهرستان كه در محل دفتر فرماندار برگزار شد گفت: خبرنگاران امین جامعه هستند و باید واقعیت‌ها را به مردم منتقل ‌کنند و این همان رسالت خبرنگاری است که باید رعایت شود.

معاون فرماندار صدوق  افزود : خبرنگاران باید مواردی مانند سرعت عمل، دقت، نظم و امانتداری را رعایت کنند که امانتداری در خبرنگاری بسیار اهمیت دارد.

فلاح  نقش خبرنگاران را در بیداری اسلامی در منطقه بسیار موثر دانست و افزود : امروز رسالت یک خبرنگار آگاه، با بصیرت و معتقد به نظام آگاه کردن تمام جوامع در مورد موضوع بیداری اسلامی است و نقش موثر خبرنگاران در این بیداری اسلامی انکار ناپذیر است.

وی با اشاره به وجود خبرگزاری‌های قدرتمند در جهان اظهار داشت: سرعت انتقال خبر باید در سطح کشور به گونه‌ای باشد که با معیارهای جهانی متناسب باشد.

اين مقام مسئول تصریح کرد: خبرنگاران در عصر حاضر و در جنگ نرم دشمن به عنوان افسران جنگ نرم هستند و نقش کلیدی در جهت دهی افکار عمومی را به عهده دارند.

وی تصریح کرد: مسوولان باید همکاری لازم را با خبرنگاران داشته باشند و آنها را همراهی کنند تا بتوانند به اهداف خود برسند و اصحاب رسانه نیز با اطلاع‌رسانی صحیح و به موقع به مردم اهداف مسوولان را بیان کنند.

در ادامه اين نشست خبرنگاران به بيان مسائل و مشكلات خود پرداختند.

در پایان این آیین از خبرنگاران صدا و سيما و مطبوعات شهرستان صدوق تجلیل شد.