در نشستی از کارمندان نمونه شهرستان صدوق تجلیل شد

شناسه : 781399

در نشستی از کارمندان نمونه شهرستان صدوق تجلیل شد


در نشستی از کارمندان نمونه شهرستان صدوق تجلیل شد

در نشستی از کارمندان نمونه شهرستان صدوق تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق،"محمدعلی شاه حسینی" روز سه شنبه در نشست تجلیل از کارمندان برتر شهرستان صدوق که به مناسبت هفته دولت در محل سالن کوثر فرمانداری برگزار شد، گفت:

در عصر فناوری و سرعت متضرر واقعی کسی یا گروهی است که قدر گوهر ارزشمند وقت و گذر زمان را نشناسد.

سرپرست فرمانداری صدوق افزود: وقت شناسی انضباط فردی و اجتماعی نیز به دنبال دارد و انضباط اجتماعی، احترام به مردم و قانون را در پی دارد.

شاه حسینی با تبیین فلسفه خدمت رسانی بی منت به مردم تصریح کرد: نکته ظریف و مهمی که در بحث رعایت حقوق افراد و خدمت رساندن به همنوعان وجود دارد و از مضمون احادیث و آیات شریفه قرآن برمی آید این است که تأکید زیاد بر اهتمام به امور دیگران در حالت عادی و معمولی و بدون هیچ گونه اعلام نیاز یا درخواست از طرف مقابل می باشد.

وی اظهار داشت: در انقلاب اسلامی ما، مسئولیت یعنی نوکری مردم و هر کس احساس کند وسعش بالاتر است، باید خود را بیشتر نوکر مردم بداند و تواضع ‌اش نیز بیشتر باشد.

شاه حسینی در ادامه، به دیدگاه مقام معظم رهبری درباره رییس‌ جمهور و دولت نهم و دهم اشاره و خاطرنشان کرد: معظم له همواره خدمترسانی به مردم را یکی از خصوصیات بارز این دولت دانسته اند.

این مقام مسئول به خدمات ارزشمند شهیدان رجایی و باهنر در نظام مقدس اسلامی اشاره کرد و افزود: آن دو بزرگوار فلسفه خدمتگذاری را به خوبی در نظام جمهوری اسلامی نهادینه کردند.

سرپرست فرمانداری صدوق در ادامه این نشست به بیان دستاوردهای دولت در این شهرستان پرداخت و اظهار داشت: خوشبختانه شهرستان صدوق در موارد متعددی در سطح استان و حتی کشور جزء بهترین ها بوده است و این مهم تحقق نیافته جز با تلاش و کوشش و همدلی مردم و مسئولین این شهرستان که کارمندان و کارکنان نیز یک پای این موفقیت ها بوده اند.

شاه حسینی به چشم انداز این شهرستان طی سالهای آتی اشاره کرد و گفت: سعی کرده ایم با برنامه ریزی و استفاده از نظرات مردم، نخبگان و افرداد صاحب نظر این، شهرستان را به جایگاه واقعی خود نزدیک کنیم.

وی تلاش های کارمندان نمونه ادارات این شهرستان را ستود و خاطرنشان کرد: اکنون که بهترین های ادارات شهرستان شناسایی و معرفی گردیده اند، وظیفه افراد منتخب در برابر مردم سنگین تر و بیشتر شده است.

در ادامه این نشست کارمندان نمونه ادارات شهرستان صدوق به بیان نظرات و دیدگاه های خود پیرامون مسائل مختلف شهرستان پرداختند.

اهدای لوح یادبود به کارمندان نمونه شهرستان صدوق پایان بخش این نشست صمیمی بود.