در نشستی وضعیت طرح های عمرانی بخش مرکزی بررسی شد

شناسه : 781219

در نشستی وضعیت طرح های عمرانی بخش مرکزی بررسی شد


در نشستی وضعیت طرح های عمرانی بخش مرکزی بررسی شد

در نشستی وضعیت طرح های عمرانی بخش مرکزی بررسی شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق،"محمدحسین فلاح" روز یکشنبه در نشست بررسی وضعیت طرح های عمرانی بخش مرکزی که در محل دفتر وی برگزار شد گفت: دولت در راستای اجرای طرح های عمرانی اهتمام ویژه دارد.

بخشدار مرکزی صدوق با اشاره به رفع محرومیت زدایی از روستاها اظهار داشت: دولت خدمتگزار نهم و دهم در طول فعاليت خود نسبت به دوره هاي گذشته توجه زيادي به توسعه امكانات و زيرساخت هاي روستايي نشان داده است.

فلاح به با اعلام اتمام طرح هادی روستای حسن آباد گفت: این طرح از محل اعتبارات دهیاری ها انجام شده است .

وی هزینه اجرای طرح هادی روستای حسن آباد را 800 میلیون ریال عنوان کرد و اظهار داشت: این طرح با مشارکت دهیاری انجام شده است که شامل زیر سازی و آسفالت معابر این روستا می باشد.

بخشدار مرکزی صدوق در ادامه به بهسازی و اصلاح ورودی روستای عزآباد اشاره کرد و گفت:با اجرای این طرح 1240متر سنگ جدول، 7567 متر زیرسازی و 7200 متر از معابر این روستا آسفالت شده است.

فلاح هزینه اجرای این طرح را 850میلیون ریال عنوان و خاطرنشان کرد: بهسازی و اصلاح ورودی روستای عزآباد با مشارکت شرکت تعاونی دهیاری های رستاق، بنیاد مسکن شهرستان و با محوریت شورای اسلامی و دهیاری روستا صورت پذیرفته که از محل اعتبارات دهیاری ها و تملک دارایی های سرمایه های شهرستان صدوق تامین گردیده است.

بخشدار مرکزی صدوق همچنین در این نشست همکاری و همراهی شوراهای اسلامی روستاها و دهیاری ها را عامل مهمی در راستای تحقق برنامه ها و طرح های عمرانی دانست و تصریح کرد: مشارکت مردم و  شناخت نیازهای عمرانی هر منطقه در رشد و توسعه روستا بسیار موثر می باشد.