در همايشي از نخبگان شهرستان صدوق تجليل شد

شناسه : 782348

در همايشي از نخبگان شهرستان صدوق تجليل شد


در همايشي از نخبگان شهرستان صدوق تجليل شد

در همايشي از نخبگان شهرستان صدوق تجليل شد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري صدوق، "احمدعلي دشتي پور" در همايش تجليل از نخبگان علمي و دانش آموزان نمونه اين شهرستان كه در محل كانون خاتم الانبياء اشكذر برگزار شد اظهار داشت: اكنون شواهد بيشماري وجود دارد كه نشان مي‌دهد جوانان ايراني با اتكا به استعدادها و ظرفيت‌هاي موجود در صحنه‌هاي پيشرفت‌هاي علمي و مجاهدت‌هاي فكري و رساندن حقايق پيام انقلاب اسلامي بيشترين نقش را داشته‌اند.

فرماندار صدوق تصريح كرد: در سند چشم انداز 20ساله،  ارتقا و اعتلاي كشور به لحاظ علمي و رسيدن به رتبه نخست علمي در منطقه و توليد و بومي كردن دانش با استفاده از جنبش‌هاي نرم‌افزاري پيش‌بيني شده و در برنامه پنجم توسعه نيز فصل مشخصي براي تحقق اين اهداف درنظر گرفته شده و دولت نهم و دهم  بيشترين اهتمام را براي پيشرفت علوم و فناوري‌هاي برتر داشته است.

دشتي پور در ادامه گفت: جوانان کشور ما در مقایسه با کشورهای دیگر دارای سطح علمی بسیار بالایی بوده و همچنین هوش و  ذکاوتشان قابل تحسین هست.

فرماندار صدوق حركت چند ساله موسسه دانش پژوهان در راستاي تجليل از نخبگان ، دانش آموزان و دانشجويان نمونه شهرستان را ارزشمند توصيف كرد و و بر لزوم حمايت از اين موسسه تاكيد كرد.

در پايان اين همايش  از "دکتر محمدرضا جعفری نسب" فوق تخصص جراحی پیوند قرنیه و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به عنوان نخبه علمی برگزيده  و جمعي از دانش آموزان و معلمین برتر شهرستان تجلیل شد.