یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 152273121
فرماندار اشکذر عنوان کرد:

دوره آموزشی مدیریت بحران "مبّشر" در شهرستان اشکذر برگزار می شود


محمدعلی شاه حسینی گفت:دوره آموزشی، تمرینی، ستادی و تخصصی مدیریت بحران مدیران استان هشتم و نهم اسفند ماه به میزبانی شرکت فولاد آلیاژی ایران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، فرماندار اشکذر در جلسه ستاد مدیریت بحران این شهرستان از برگزاری دوره آموزشی، تمرینی، ستادی و تخصصی مدیریت بحران مدیران استان خبر داد و گفت: این دوره هشتم و نهم اسفند ماه به میزبانی شرکت فولاد آلیاژی ایران و با حضور فرمانداران، بخشداران، شهرداران و سایر اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان های ده گانه استان برگزار می شود.

 

محمدعلی شاه حسینی از دستگاه های عضو ستاد مدیریت بحران شهرستان درخواست کرد تا همکاری و همراهی برای میزبانی هر چه بهتر شهرستان اشکذر در برگزاری این دوره آموزشی را داشته باشند.

 

رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان اشکذر به پیش بینی های سازمان هواشناسی استان در خصوص بارندگی ایام نوروز اشاره و افزود: لازم است دستگاه های خدمت رسان شهرستان که عضو ستاد تسهیلات نوروزی هستند آمادگی لازم برای مقابله با بحران در این ایام را داشته و از هم اکنون تمهیدات لازم برای رویا رویی با وقوع بحران را اتخاذ نمایند.

 

 آدرس کوتاه :