یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158062279

دومین جلسه هیات بازرسی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان اشکذر برگزار شد


در این جلسه احکام اعضای هیأت بازرسی انتخابات شهرستان اشکذر که توسط رئیس هیات مرکزی بازرسی انتخابات استان صادر شده بود به "مهدی جعفری پور" و " محمد حسین قانعیان" به عنوان اعضای هیات بازرسی انتخابات شهرستان تقدیم گردید.

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان اشکذر، دومین جلسه هیات بازرسی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان اشکذر برگزار شد.

 

رئیس هیات بازرسی انتخابات شهرستان اشکذر در این جلسه مهم ترین وظیفه عوامل و مجریان برگزاری انتخابات در شهرستان را صیانت از آراء مردم و فراهم کردن زمینه مشارکت و حضور حداکثری مردم عنوان کرد.

 

"مصطفی پور دهقان" بر ضرورت احاطه اعضای هیات بازرسی شهرستان بر قوانین و مقررات انتخابات و شرح وظایف محوله، تعامل و ارتباط سازنده با هیات های اجرایی و نظارت و آسیب شناسی انتخابات دوره قبل تاکید نمود.

 

وی با اشاره به فعال بودن دبیرخانه هیات بازرسی شهرستان در محل فرمانداری، افزود: فعالیت هیات بازرسی و کلیه عوامل آن شامل قبل، حین و بعد از انتخابات است و نسبت به رصد کلیه عوامل اجرایی انتخابات، کاندیداها و تبلیغات اقدام خواهد نمود.

 

در پایان این جلسه احکام اعضای هیأت بازرسی انتخابات شهرستان اشکذر که توسط رئیس هیات مرکزی بازرسی انتخابات استان صادر شده بود به "مهدی جعفری پور" و " محمد حسین قانعیان" به عنوان اعضای هیات بازرسی انتخابات شهرستان تقدیم گردید.

 

گفتنی است انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در تاریخ دوم اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

 

 آدرس کوتاه :