یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158357722

دویست و پنجاه و دومین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان اشکذر برگزار شد


دویست و پنجاه و دومین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان اشکذر با حضور " پور دهقان" معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و سایر اعضا در سالن جلسات مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر، دویست و پنجاه و دومین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان اشکذر با حضور " پور دهقان" معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و سایر اعضا در سالن جلسات مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.

 

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اشکذر بر همفکری و هم افزایی اعضای این شورا در جهت تدوین برنامه های سال آینده حوزه آموزش و پرورش شهرستان تاکید کرد.

 

مصطفی پور دهقان به برنامه ریزی های صورت گرفته جهت تجلیل از برگزیدگان المپیاد های فرهنگی و ورزشی شهرستان اشاره و افزود: معلمان و مربیان باید به دنبال افزایش انگیزه دانش آموزان  شهرستان برای شرکت در المپیاد های مختلف باشند.

 

وی به مسائل و مشکلات تعدادی از مدارس حوزه شهری و روستایی شهرستان اشاره و مشارکت هر چه بیشتر شهرداری، بخشداری  و دهیاری های بخش مرکزی اشکذر و خضرآباد در موضوعات مرتبط با آموزش و پرورش را خواستار شد.

 

 

 

 آدرس کوتاه :