یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 154096825

دیدار رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت و اعضای هیئت مدیره اتاق اصناف شهرستان اشکذر با سرپرست فرمانداری


سرپرست فرمانداری اشکذر ابراز امیدواری کرد با برنامه ریزی دقیق بتوان از ظرفیت عظیم این مجموعه وسیع برای بهبود روزافزون فضای کسب و کار و اشتغال بهره مند شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، " میثم فلاح" رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و اعضای هیئت مدیره اتاق اصناف شهرستان اشکذر با حضور در دفتر سرپرست فرماندار اشکذر، با "هادی هادی نسب" دیدار کردند.

 

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر در این دیدار به ارائه گزارشی از تعداد واحد های صنعتی و صنفی شهرستان و مسائل و مشکلات آنها پرداخت.

 

ایجاد مرکز رشد در شهرستان، تهیه پکیج اشتغال زایی شهرستان در حوزه صنعت و اصناف و شناسایی سرمایه گذار مناسب برای راه اندازی منطقه ویژه غذا و دارو شهرستان از جمله مهمترین مواردی بود که میثم فلاح به آن اشاره کرد.

 

سرپرست فرمانداری اشکذر ضمن استقبال از بیان نقطه و نظرات و هم چنین ارائه مشکلات در حوزه کاری صنعت، معدن و تجارت شهرستان ابراز امیدواری کرد با برنامه ریزی دقیق بتوان از ظرفیت عظیم این مجموعه وسیع برای بهبود روزافزون فضای کسب و کار و اشتغال بهره مند شد.

 

در پایان این جلسه اعتبار نامه فعالیت اعضای هیئت مدیره اتاق اصناف شهرستان اشکذر توسط سرپرست فرمانداری اشکذر به اعضا اعطاء شد.

 

 

 

 آدرس کوتاه :