یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 157966841
همزمان با هفته دفاع مقدس:

دیدار فرماندار اشکذر با خانواده شهیدان زاده میر و دوشا


همزمان با پنجمین روز از هفته دفاع مقدس" هادی هادی نسب" فرماندار و "حجت الاسلام محمدرضا طالبیان" امام جمعه اشکذر با خانواده شهید سیدعلی زاده میر در اشکذر و شهیدان علی اصغر و محمدحسین دوشا در فیروزآباد دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، همزمان با پنجمین روز از هفته دفاع مقدس" هادی هادی نسب" فرماندار و "حجت الاسلام محمدرضا طالبیان" امام جمعه اشکذر با همراهی " حسن اسلامیان" جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج  و" سعید زارع" رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با خانواده شهید سیدعلی زاده میر در اشکذر و شهیدان علی اصغر و محمدحسین دوشا در فیروزآباد دیدار کرد.

 

فرماندار اشکذر در این دیدار ضمن ارج نهادن به مقام والای خانواده های معزز شهدا، ایثارگران و جانبازان هشت سال دفاع مقدس، گفت:خانواده های شهدا، رزمندگان،جانبازان و ایثارگران از سرمایه های ارزشمند جامعه به شمار می روند که عزیزانشان، جان خود را در طبق اخلاص قرار داده و در راه  دفاع از این مرز و بوم فدا نمودند و ما باید قدردان رشادت و فداکاری آنها باشیم.

 

لازم به ذکر است شهید سید علی زاده میر در سال 1362 در عملیات والفجر2 در منطقه پیرانشهر و شهید علی اصغر دوشا (در سال1367در عملیات تک دشمن درشلمچه) و شهید محمدحسین دوشا (در سال 1362 درعملیات والفجر2 در منطقه پیرانشهر) به فیض شهادت نائل گشتند.

 

 

 آدرس کوتاه :