یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 154090196

دیدار فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر با سرپرست فرمانداری


هادی هادی نسب موفقیت سپاه پاسداران در جهت اجرای ماموریت های سازمانی در داخل و خارج از کشور را قابل تقدیر دانست و بر همکاری متقابل فرمانداری و ادارات با مجموعه سپاه شهرستان در جهت اجرای ماموریت های سازمانی این نهاد تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، "سرهنگ دوم پاسدار سید اسد الله امامی" فرمانده و جمعی از پاسداران ناحیه مقاومت بسیج اشکذر با حضور در دفتر سرپرست فرمانداری اشکذر با "هادی هادی نسب"دیدار نمودند.

 

سرپرست فرمانداری اشکذردر این دیدارموفقیت سپاه پاسداران در جهت اجرای ماموریت های سازمانی در داخل و خارج از کشور را قابل تقدیر دانست و گفت: اینکه امروز دشمنان درصدد مخالفت تمام عیار با سپاه پاسداران هستند مبین این نکته است که سپاه مسیر خود را به درستی  پیدا نموده و در راستای آن انجام وظیفه می کند.

 

هادی هادی نسب افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان بازوی قدرتمند نظام به شمار می رود که از ابتدای پیروزی انقلاب با گام های استوار در مقابل دشمنان، جانانه از کیان و شرف ایران اسلامی دفاع نمودند.

 

وی برهمکاری متقابل فرمانداری و ادارات با مجموعه سپاه شهرستان در جهت اجرای ماموریت های سازمانی این نهاد تاکید کرد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر ضمن تبریک انتصاب هادی نسب به سمت سرپرست فرمانداری اشکذر اظهار داشت: خوشبختانه فرماندارجدید بومی شهرستان بوده و نسبت به منطقه شناخت کافی دارند و ابراز امیدواری کرد تا این شناخت دقیق از پتانسیل و ظرفیت های منطقه منجر به ارتقاء جایگاه شهرستان در سطح استان شود.

 

 

 

 

 

 

 آدرس کوتاه :