یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158677942

دیدار مدیرکل کمیته امداد استان با فرماندار اشکذر


محمد شجاعان مدیرکل کمیته امداد استان با هادی نسب فرماندار اشکذر دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، مدیر کل کمیته امداد استان با "هادی نسب" فرماندار اشکذر دیدار کرد.

 

 

مدیر کل کمیته امداد استان در این دیدار ایجاد مراکز نیکوکاری در مناطق روستایی استان را از اولویت های این نهاد عنوان کرد و گفت: در حال حاضر تعداد 74 مرکز نیکوکاری در سطح استان در حال فعالیت است که انتظار می رود تا پایان سال به بیش از 100 مرکز نیز برسد.

 

 

محمد شجاعان افزایش حجم کار و کیفیت بخشی  به امورات مرتبط با کمیته امداد را از اهداف اصلی راه انداری مراکز نیکوکاری دانست و افزود: طبق کارشناسی های انجام شده، سامانه کشوری مرتبط با این مراکز نیکوکاری راه اندازی خواهد شد که خدمت به جامعه هدف را آسان تر می کند.

 

 

وی خاطر نشان کرد: در جلسه امروز مقرر گردید با توجه به ظرفیت هایی که در شهرستان وجود دارد، افراد تحت پوشش کمیته امداد که توانایی انجام کار دارند و مشکل سرمایه دارند، برای مشغول به کار شدن  به کارفرمایان واحدهای صنعتی معرفی شوند.

 

 

شجاعان ادامه داد: کارفرمایانی که از مدد جویان تحت حمایت کمیته امداد استفاده کنند به ازای هر نیرویی که به کار می گیرند مبلغ 50 میلیون تومان تسهیلات از کمیته امداد دریافت و حق بیمه افراد به کار گرفته شده نیز به مدت دو سال توسط کمیته پرداخت خواهد شد.

 

 

فرماندار اشکذر توانمندسازی و ایجاد اشتغال جهت خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد را مهمترین هدف شهرستان عنوان و اعلام آمادگی کرد در جهت تحقق این دو هدف مهم تعامل و همکاری سازنده ای از جانب فرمانداری شهرستان صورت خواهد گرفت.

 

 

 آدرس کوتاه :