راهپیمایی پرشکوه ‎ 22بهمن در شهر اشکذر برگزار شد

شناسه : 783062

راهپیمایی پرشکوه ‎ 22بهمن در شهر اشکذر برگزار شد


راهپیمایی پرشکوه ‎ 22بهمن در شهر اشکذر برگزار شد

راهپیمایی پرشکوه ‎ 22بهمن در شهر اشکذر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق، همزمان با سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مردم شهیدپرور اشکذر در ساعت10:30 روز یکشنبه با حضور در میدان بسیج این شهر، صحنه های سراسر شور و شعور دیگری را خلق کردند.

مردم همیشه در صحنه این شهر  با اجتماع در میدان بسیج این شهر، پس از عبور از خیابان حضرت امام خمینی(ره) در مسجدالرضای این شهر اجتماع کردند.

 حضور پرشور جوانان، دانش آموزان و اقشار مختلف مردم بویژه زنان این شهر در راهپیمایی امروز مشهود بود.

دانش آموزان با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضامین شعارهای ضد استکباری و نیز با ساخت آدمک هایی از سران استکبار جهانی، انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند.

راهپیمایان با سردادن شعارهای ضداستکباری مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل انزجار خود را از هرگونه ظلم و ستم اعلام و ظلم ستیزی مردم ایران اسلامی را فریاد زدند.

عده ای از جوانان مومن اشکذری نیز با سردادن نوای حسین حسین شعارماست؛ شهادت افتخار ماست و ما اهل کوفه نیستیم؛ علی تنها بماند آمادگی خود را برای دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام کردند.

حضور مادران همراه با فرزندان خردسال خود جلوه هایی از عشق به وطن و نظام مقدس جمهوری اسلامی را در چشم هر بیننده ای تداعی می کرد و وحدت نسل های مختلف را در دفاع از انقلاب اسلامی را نشان داد.

اما جمعه اشکذر، فرماندار، معاون فرماندار و دیگر مسوولان شهرستان صدوق نیز در کنار شهروندان اشکذر ازساعات اولیه راهپیمایی حضور داشتند.