یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158096056
فرماندار اشکذر خبر داد:

رزمایش بسیجیان شهرستان اشکذر با شعار نمایش اقتدار چهل سالگی بسیج برگزار می شود


فرماندار اشکذر گفت: رزمایش گردان های بیت المقدس امسال نیز در تاریخ های 30 آبان و 1 آذر ماه در روستاهای حسین آباد و حاجی آباد رستاق و با شعار نمایش اقتدار چهل سالگی بسیج برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، فرماندار اشکذر در جلسه هماهنگی برگزاری رزمایش بسیجیان این شهرستان گفت:  رزمایش گردان های بیت المقدس امسال نیز در تاریخ های 30 آبان و 1 آذر ماه در روستاهای حسین آباد و حاجی آباد رستاق و با شعار نمایش اقتدار چهل سالگی بسیج برگزار می شود.

 

هادی هادی نسب ارتقا سطح آمادگی بسیجیان و ادارات مرتبط شهرستانی را یکی از اهداف برگزاری این رزمایش عنوان کرد و افزود: انتظار می رود دستگاه های دولتی با استفاده از امکانات و ظرفیت های خود از این رزمایش حمایت کرده و حضوری فعال در آن داشته باشند.

 

وی با بیان اینکه امروز با گذشت چهار دهه از عمر پر برکت انقلاب اسلامی هرجا که موفق بودیم تفکر بسیجی و جهادی حاکم بوده است، اظهار داشت: هفته بسیج یک نمادی است برای ترویج تفکر بسیجی و تبیین آن برای جوانان، لذا ناحیه مقاومت بسیج شهرستان باید با همکاری سایر ادارات برنامه های متنوعی را برای این هفته در نظر گیرد.

 

در این جلسه برنامه های پیشنهادی هفته بسیج توسط سرهنگ حسن اسلامیان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مطرح و هماهنگی لازم نیز در این زمینه انجام شد.

 

 آدرس کوتاه :