یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 151939418
فرماندار اشکذر عنوان کرد:

رسالت اصلی پلیس تامین امنیت پایدار است


مراسم تودیع ومعارفه فرماندهی انتظامی شهرستان اشکذر با حضور سردار میر حیدری فرمانده نیروی انتظامی استان، امام جمعه ، فرماندار و پرسنل نیروی انتظامی شهرستان در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، مراسم تودیع ومعارفه فرماندهی انتظامی شهرستان اشکذر با حضور سردار میر حیدری فرمانده نیروی انتظامی استان، امام جمعه ، فرماندار و پرسنل نیروی انتظامی شهرستان در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد.

فرماندار اشکذر تامین امنیت پایدار، برخورد با اخلال گران درنظم و اجرای قانون در کشور را یکی از رسالت های اصلی نیروی انتظامی برشمرد و گفت: امروز کشور، به دلیل رشادت و از خودگذشتگی های نیروهای مسلح اعم از سپاه پاسداران، نیروی انتظامی و ارتش یکی از امن ترین کشورهای دنیا به شمار می رود.

محمدعلی شاه حسینی ضمن مقایسه وضعیت نیروهای انتظامی در دوران قبل و بعد از انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: مردمی بودن، مهمترین شاخص نیروی انتظامی در دوران بعد از انقلاب به شمار می رود به گونه ای که هر جا که مردم احساس ناامنی کنند، اولین تماس را با پلیس حاصل می کنند.

 

رئیس شورای تامین شهرستان اشکذر به تنوع و تعدد مسئولیت  و ماموریت های سازمان نیروی انتظامی اشاره و عنوان کرد: خوشبختانه با زحمات پرسنل نیروی انتظامی شهرستان در طول ایام سال، اکثریت ماموریت های سازمانی نیروی انتطامی در حوزه های مختلف به بهترین نحو ممکن صورت گرفته است.

 

فرمانده نیروی انتظامی استان رویکرد پلیس در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری دانست و گفت: ملت ایران با حضور باشکوه خود در یوم الله 22 بهمن مهر تثبیت انقلاب اسلامی را در مقابل دشمنان زدند و این بدین معناست که مسئولیت همه دستگاه از جمله پلیس در قبال مردم بیشتر شده است.

 

سردار محمدرضا میر حیدری به اجرای طرح ارتقا امنیت در استان اشاره و افزود:این طرح با هدف بالا بردن سطح امنیت استان و کنترل مجرمین از نیمه اول اسفند ماه اجرایی خواهد شد.

 

وی اظهار داشت: ایجاد امنیت و آرامش برای مردم از اهداف مهم نیروی انتظامی به شمار می رود و این امر مستلزم همکاری مردم با نیروی انتظامی در جهت انتقال و انعکاس اطلاعات مردمی در حوزه های مختلف از طریق تماس با سامانه 110 برای تحقق هر چه بهتراین هدف مهم است.

 

فرمانده نیروی انتظامی استان در پایان ضمن اخطار به مجرمینی که نسبت به حقوق شهروندان بی توجه هستند گفت: این افراد بدانند که اگر بخواهد بی توجه به حقوق ملت باشند با برخورد سخت پلیس مواجه و جهت تشکیل پرونده به دستگاه قضایی معرفی خواهند شد.

 

در پایان ضمن تقدیر از زحمات سرهنگ حسین منصوری، سرهنگ علیرضا خدایی به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان اشکذر معرفی شد.

 

 آدرس کوتاه :