فرماندار اشکذر خبر داد:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، فرماندار اشکذر در اولین جلسه شورای اداری این شهرستان در سال جدید که با حضور مدیران ادارات در دفتر امام جمعه اشکذر برگزار شد از تلاش شبانه و روزی اعضا ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان در قالب کمیته های مختلف تقدیر و تشکر کرد.

 

محمدعلی شاه حسینی با بیان اینکه بیش از 20 هزار نفر در قالب 4520 خانوار در شهرستان اسکان داده شده، اظهار داشت: در چهار روز اول نوروز ظرفیت مدارس شهرستان تکمیل و به ناچار از ظرفیت سالن های ورزشی و حسینیه ها جهت اسکان مسافران استفاده شد که در مجموع و نسبت به سال گذشته رشد 70 درصدی در حوزه اسکان داشتیم.

 

وی خاطر نشان کرد: در حوزه امنیتی خوشبختانه نا امنی و ایجاد مزاحمتی گزارش نشده و تنها یک مورد سرقت در محدوده جاده سنتو که با همکاری عوامل انتظامی شهرستان سارق دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شد.

 

رئیس شورای اداری شهرستان اشکذر به اقدامات صورت گرفته در حوزه تنظیم بازار و گشت و بازرسی از واحدهای صنفی در ایام نوروز اشاره و گفت: 50 مورد گشت های مشترک از رستوران های بین راهی و هم چنین اتحادیه ها و اصناف مختلف، توزیع 127 تن شکر، قند و نبات ، 48 تن سیب و پرتغال شب عید، 2 تن مرغ منجمد، 34 تن مرغ گرم، 18 تن برنج، 5 تن گوشت منجمد گوساله و 3 تن گوشت منجمد گوسفند در سطح شهرستان و با همکاری اداره صنعت، معدن و تجارت صورت گرفته است.

 

فرماندار اشکذر تصریح کرد: با تلاش دواطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان، پست ایمنی و سلامت مسافران نوروزی واقع در پارک اشکی با همکاری 54 نفر جهت راهنمای مسافران نوروزی و توزیع نقشه گردشگری و پست امداد و جاده ای جهت خدمت دهی به مسافران نوروزی که عمده آن تست فشارخون، قند خون، پماد سوختگی، داروهای تهوع آور، تعویض پانسمان و آتل بندی بوده انجام شده است.

 

اجرای طرح فرهنگی آرامش بهاری در بقاع متبرکه امامزاده مراد اشکذر و مسجد ریگ رضوانشهر شامل خیمه معرفت، غرفه کودک، پاسخ به سوالات شرعی و مشاوره خانواده، تهیه و پخش مستند آیینه خشت ویژه معرفی ابنیه و آثار تاریخی شهرستان از شبکه یزد، پخش زنده مراسم سال تحویل در پارک بزرگ شهر با همکاری شهرداری اشکذر و آماده باش ستاد مدیریت بحران شهرستان و بازدید از از سیل بندهای  بخش خضرآباد از جمله محورهای دیگر صحبت فرماندار اشکذر بود.

 

محمدعلی شاه حسینی به نامگذاری سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان رونق تولید اشاره و تاکید کرد: امسال ششمین سالی است که شعار آن مرتبط با موضوع اقتصادی، حوزه تولید و اشتغال است و مدیران باید در عمل نسبت به برنامه ریزی، سیاست گذاری و حمایت از رونق تولید اهتمام داشته باشند.

 

این مقام مسئول خطاب به مدیران ادارات شهرستان اشکذر گفت: شایسته است ادارات برنامه های پیشنهادی خود را در سه بازه زمانی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت و در جهت ارتقا وضعیت شهرستان در حوزه های تولید و اشتغال ارائه دهند تا در جلسات کمیته برنامه ریزی فرمانداری مد نظر قرار گیرد.

 

 

 


اداری11-1.jpg اداری2-2.jpg اداری4-2.jpg اداری3-2.jpg اداری5-2.jpg اداری6-2.jpg اداری12-1.jpg
بله