رئيس ستاد انتخابات شهرستان صدوق:

شناسه : 783823

رئيس ستاد انتخابات شهرستان صدوق:


رئيس ستاد انتخابات شهرستان صدوق:

رئيس ستاد انتخابات شهرستان صدوق:

به گزارش روابط عمومي فرمانداري صدوق، "محمدحسين فلاح" روز شنبه در گفتگو با پايگاه اطلاع رساني فرمانداري اظهار داشت: در 8 سال دفاع مقدس مردم ايران با ايستادگي و مقاومت در برابر دشمنان حماسه ساز شدند، امروز نيز همين ملت با قرار گرفتن پشت سر رهبر انقلاب و حل مسائل و مشكلات مختلف سياسي و اقتصادي حماسه سازي مي‌كنند.

معاون فرماندار و رئيس ستاد انتخابات شهرستان صدوق تأکید کرد: خلق حماسه فقط براي يك زمان خاص نيست، شعار امسال بايد تا آخر سال و سالهاي آينده نيز ادامه پيدا كند.

فلاح افزود: حضور پرشور مردم در انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي شهر و روستا، آغازگر حماسه سياسي است و اين حماسه بايد ادامه دار باشد.

وی با تأكيد بر حفظ وحدت و همبستگي بيشتر بين مسوولان و مردم، اضافه كرد: بايد اختلافات سليقه‌اي را كنار گذاشت و همه در مسير خط ولايت و رهبري قدم بگذارند و با وجود همه سختي‌هايي كه وجود دارد تلاش كنند تا مسائل و مشكلات را حل كنند.

رئيس ستاد انتخابات شهرستان صدوق افزود: اين حركت، حماسه سازي و تلاش مردم عزيز ايران و حضور گسترده در انتخابات پيش رو مي‌تواند تأثير گذار باشد و نقشه های شوم دشمنان را نقش برآب می کند