رئيس ستاد انتخابات شهرستان صدوق:

شناسه : 783873

رئيس ستاد انتخابات شهرستان صدوق:


رئيس ستاد انتخابات شهرستان صدوق:

رئيس ستاد انتخابات شهرستان صدوق:

به گزارش كميته تبليغات و اطلاع رساني ستاد انتخابات شهرستان صدوق ، "محمدحسين فلاح" روز چهارشنبه در گفتگو با پايگاه اطلاع رساني فرمانداري اظهار داشت: در سالي که از سوي مقام معظم رهبري به عنوان سال حماسه سياسي و حماسه اقتصادي نامگذاري شده شرکت پرشور و حداکثري آحاد مردم در انتخابات 24 خرداد ماه يک وظيفه و تکليف شرعي و ملي است.

معاون فرماندار و رئيس ستاد انتخابات شهرستان صدوق بيان داشت: حضور گسترده مردم در انتخابات نشان خواهد داد که مردم به سرنوشت کشور خود علاقه دارند و در آن سهيم هستند و حضور گسترده آنها يک جهاد و حماسه سياسي است.

وي اضافه کرد: شرکت گسترده و پرشور در انتخابات 24 خردادماه تحقق حماسه سياسي را به دنبال خواهد داشت و مردم با حضور خود در اين انتخابات، حق خود را در کشور تعيين مي‌کنند.

فلاح در ادامه با بيان هتک حرمت دشمنان اسلام به صحابه پيامبر (ص) حجربن عدي و جعفر طيار که از سوي عوامل وهابيت انجام گرفته است اظهار داشت: اين هتک حرمت به دليل ايجاد تفرقه افکني و اختلاف از سوي دشمنان به خصوص آمريکا، اسراييل و انگليس بوده است.

معاون فرماندار صدوق تصريح کرد: اين دشمنان با افکار پليد خود مي‌خواهند بين شيعه و سني اختلاف افکني کنند که در چنين شرايطي هوشياري مردم لازم است و مردم بايد در تمامي عرصه‌ها مطيع ولايت فقيه باشند.