رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صدوق منصوب شد

شناسه : 781389

رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صدوق منصوب شد


رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صدوق منصوب شد

رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صدوق منصوب شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق،"محمدعلی شاه حسینی" روز دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صدوق که در محل سالن کوثر فرمانداری برگزار شد بر توسعه فعالیت های فرهنگی در این شهرستان تاکید کرد.

سرپرست فرمانداری صدوق با اشاره به نقش محوری شورای فرهنگ عمومی در جامعه گفت:شورای فرهنگ عمومی ضمن ترویج فرهنگ اسلامی می‌تواند نقش عمده‌ای را در حوزه جنگ نرم و مبارزه با تهاجم فرهنگی دشمنان داشته باشد.

وی همچنین با اشاره به اینکه فرهنگ نماز و اذان باید بیش از گذشته در بین نسل امروز و در جامعه نهادینه شود، تاکید کرد: باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود تا مسائل اعتقادی و مذهبی بیش از گذشته در جامعه مطرح شود چرا كه نسل امروز نیازمند ارائه اطلاعات و اگاهی های بیشتر است.

شاه حسینی افزود: در زمانی كه دشمن مسائل اعتقادی و مذهبی ما را نشانه گرفته است و برای به بیراهه كشاندن جوانان و نوجوانان برنامه‌ریزی كرده است باید با آگاهی دادن به جوانان و نوجوانان زمینه های حضور آنان را در مساجد و تكایا بیش از گذشته كنیم.

این مقام مسئول به تاکید ویژه مقام معظم رهبری بر اهتمام به فرهنگ اشاره کرد و گفت: با تقويت اين عرصه نقشه شوم دشمنان در جنگ نرمي كه عليه ايران اسلامي آغاز كرده است ناكام خواهد ماند.

سرپرست فرمانداری صدوق در ادامه تقویت برنامه های فرهنگی  را از اولویت های این شهرستان عنوان کرد و اظهار داشت: در این راستا راه اندازی خانه فرهنگ و هنر اشکذر و تقویت خانه فرهنگ و هنر رضوانشهر امری ضروری است.

شاه حسینی توجه ویژه به مناطق ندوشن و خضرآباد در بعد فرهنگی را یادآور شد و خاطرنشان کرد: در این راستا حمایت های خوبی از سوی مجموعه فرمانداری شهرستان صورت خواهد گرفت.

وی در پایان این مراسم از خدمات "مسعود حاجی ده آبادی" در طول دوران ریاست این اداره تشکر و قدردانی کرد .

لازم به ذکر است طی حکمی از سوی مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان "سعید ایروانی" به عنوان رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب گردید.

وی پیش از این در شهرستان های تفت، صدوق و یزد در عرصه فرهنگ مشغول به خدمت بوده است.