یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158697320

رئیس جدید دانشگاه پیام نور رضوانشهر معرفی شد


در مراسمی با حضور امام جمعه اشکذر، فرماندار و رئیس دانشگاه پیام نور استان از زحمات سه ساله دکتر حسینی تقدیر و دکتر قدیری به عنوان رئیس جدید دانشگاه پیام نور رضوانشهر معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، آیین تکریم و معارفه رئیس جدید دانشگاه پیام نور رضوانشهر با حضور "حجت الاسلام محمدرضا طالبیان" امام جمعه اشکذر، "هادی هادی نسب" فرماندار، "میرحسینی" رئیس دانشگاه پیام نور استان و اعضای هیئت علمی این دانشگاه برگزار شد.

 

امام جمعه اشکذر با بیان اینکه دانشگاهی اسلامی است که دانش آن اسلامی باشد، گفت: در دعوت به کسب علم گفته شده درس بخوانید چون راهی است که شما را به خدا می رساند که مراد از این درس، علمی است که بر پایه اسلام یعنی مبنای خلقت نظام آفرینش باشد.

 

فرماندار اشکذر گفت: دانشگاه‌ ها و مراكز آموزش عالی شهرستان به لحاظ داشتن جایگاه علمی و آموزشی می‌توانند نقش محوری در آگاهی بخشی به جامعه برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی داشته باشند.

 

هادی هادی نسب اظهار داشت: استفاده از پایان نامه های دانشجویی مراکز آموزش عالی شهرستان عاملی بازدارنده در بروز تهدیدهای حوزه اجتماعی و فرهنگی محسوب می شود و این موضوعی است که در شهرستان به آن کمتر توجه شده است.

 

در این جلسه از زحمات سه ساله دکتر حسینی تقدیر و دکتر قدیری به عنوان رئیس جدید دانشگاه پیام نور رضوانشهر معرفی شد.

 

 

 آدرس کوتاه :