رئیس روابط عمومی فرمانداری صدوق:

شناسه : 782870

رئیس روابط عمومی فرمانداری صدوق:


رئیس روابط عمومی فرمانداری صدوق:

رئیس روابط عمومی فرمانداری صدوق:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق، "سید بهروز موسوی" روز شنبه در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری افزود: دهه مبارک فجر تداعی کننده روزهای مبارزه ملت ایران اسلامی علیه استبداد است و حضور باشکوه و گسترده مردم در آیین ها و برنامه های دهه فجر، پاسخی محکم و کوبنده به توطئه و تحریم دشمن است.

مشاور فرماندار و رئیس روابط عمومی فرمانداری صدوق اهمیت برنامه های دهه فجرامسال را با توجه به توطئه ها و تحریم دشمن مهم دانست و گفت:مردم قهرمان ایران پرشورتر از سال های گذشته با شرکت در آیین های ویژه دهه مبارک فجر نقشه دشمنان را خنثی می کنند.

وی با اشاره به نقش مهم روابط عمومی ها و رسانه ها در ایجاد شور و نشاط در جامعه به مناسبت این ایام الله گفت:روابط عمومی ادارات در راستای اهداف والای انقلاب و اطلاع رسانی صحیح در دهه مبارک فجر باید بیشتر تلاش کنند.

مشاور فرماندار صدوق با اشاره به تلاش دشمن برای کمرنگ کردن حضور مردم در جشن های دهه فجر گفت: مردم با بصیرت و آگاه همچون گذشته با حضور باشکوه و با صلابت خود دشمنان نظام اسلامی را نا امید کرده و پایبندی خود به ارزش های انقلاب را نشان خواهند داد.

موسوی اطلاع رسانی شفاف و دقیق را مهم دانست و گفت:روابط عمومی هر اداره با توجه به اهمیت فضای موجود باید با درایت اخباری را منعکس کنند که محتوی و روح خبری داشته باشد.

وی از روابط عمومی های ادارات خواست برنامه هایی متنوع خلاقانه و سرشار از شور و نشاط برای دهه فجر اجرا کرده و از اجرای برنامه های تکراری خودداری کنند