یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 146232617

ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شهرستان اشکذر برگزار شد


فرماندار اشکذر به مقارن شدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) اشاره و بر برگزاری جشن‌های این ایام با حفظ شئونات ایام فاطمیه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شهرستان اشکذر، با هدف برنامه ریزی کارگروه های مختلف ویژه  این ایام در دفتر  امام جمعه اشکذر برگزار شد.

 

فرماندار اشکذر در این نشست با بیان اینکه در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان تلاش می کنند تا نظام مقدس جمهوری اسلامی را به چالش بکشند گفت: آنها به صراحت اعلام می‌کنند که  اجازه نخواهیم داد تا ایران اسلامی جشن چهل سالگی خود را برگزار کند، لذا می طلبد که امسال برنامه های ویژه تری را به دور از سلایق حزبی و جناحی و با محوریت خود مردم جهت گرامیداشت این ایام برگزار کنیم.

 

محمدعلی شاه حسینی به مقارن شدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) اشاره و بر برگزاری جشن‌های این ایام با حفظ شئونات ایام فاطمیه تاکید کرد.

 

وی تبیین دستاوردهای چهل ساله انقلاب در بخش های مختلف شهرستان اشکذر را از اعضای ستاد خواستار و تصریح کرد: ارائه گزارش عملکرد خدمات ارائه شده به مردم در دوران بعد از انقلاب توسط ادارات شهرستانی در قالب ویژه نامه، برگزاری نشست های پرسش و پاسخ و خلاقیت در ارائه برنامه های جدید در این ایام از جمله مهمترین اقدامات است که باید مورد توجه قرار گیرد.

 

 آدرس کوتاه :