یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 156498224

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر معرفی شد


در مراسمی با حضور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ، سرپرست فرمانداری و جمعی از مسئولان شهرستان اشکذر "عباسعلی کریمی" به عنوان سرپرست جدید جمعیت هلال احمر این شهرستان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، آیین تکریم و معارفه سرپرست جدید جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر با حضور "حرازی زاده یزدی" مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان، "هادی نسب" سرپرست فرمانداری اشکذر و جمعی از مسئولان شهرستانی در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد.

 

 

سرپرست فرمانداری اشکذر جمعیت هلال احمر را مجموعه ای فعال، پویا و مردمی دانست و ابراز امیدواری کرد تا با تلاش سرپرست جدید جمعیت هلال احمر و همکاری و تعامل هر چه بیشتر مدیران شهرستان و نیروی های دواطلب و امدادگر جمعیت هلال احمر شاهد ارتقاء شاخص های عملکردی و امدادی در این شهرستان باشیم.

 

 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان به مهمترین اهداف این جمعیت در سطح جامعه اشاره و گفت: بیشترین پتانسیل جمعیت هلال احمراستفاده از توان اعضاء و داوطلبان است و فعالیت در راستای اهداف این نهاد و حفظ و کرامت انسانی از اهم برنامه های آن می باشد.

 

 

در پایان این جلسه از زحمات سرکار خانم " اعظم شهرستانی" تقدیر و آقای " عباسعلی کریمی" به عنوان سرپرست جدید جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر معرفی شد.

 

 

 آدرس کوتاه :