یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158607559

ششمین جلسه ستاد انتخابات شهرستان اشکذر برگزار شد


فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان اشکذر در ششمین جلسه ستاد انتخابات این شهرستان که با حضور کارکنان فرمانداری در سالن کوثر برگزار شد، تعامل و همكاري همكاران فرمانداري در جهت برگزاری هر چه بهتر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را خواستار شد.

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان اشکذر، فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان اشکذر در ششمین جلسه ستاد انتخابات این شهرستان که با حضور کارکنان فرمانداری در سالن کوثر برگزار شد، تعامل و همكاري همكاران فرمانداري در جهت برگزاری هر چه بهتر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را خواستار شد.

 

هادی هادی نسب با بیان اینکه مهمترين برنامه اجرايي پیش روی شهرستان برگزاري هرچه باشکوه تر انتخابات يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي در دوم اسفند ماه است، گفت: انتظار می رود همکاران فرمانداری با احساس مسئولیت در انجام امورات مرتبط با ستاد انتخابات شهرستان با مسئول هریک از کمیته ها همکاری کنند.

 

در ادامه این جلسه مسئول هر یک از کمیته های ستاد انتخابات شهرستان اشکذر گزارشی از اقدامات انجام شده مرتبط با کمیته خود را ارائه کردند.

 

 


 آدرس کوتاه :