یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 104260044
فرماندار اشکذر؛

شغل پرستاری تنها در کنار عشق و نوع‌دوستی قابل تفسیر است


فرماندار اشکذر در آیین تجلیل از پرستاران گفت: شغل شریف و پرزحمت پرستاری تنها در کنار عشق، صبوری و نوع‌دوستی قابل تفسیر است و تجلیل از تلاش این عزیزان در قالب مادیات نمی‌گنجد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ "محمدعلی شاه‌حسینی" در آیین تجلیل از پرستاران و بهورزان شهرستان اشکذر که به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار برگزار شد گفت: شغل شریف و پرزحمت پرستاری تنها در کنار عشق، صبوری و نوع‌دوستی قابل تفسیر است و تجلیل از تلاش این عزیزان در قالب مادیات نمی‌گنجد.

 

فرماندار اشکذر داشتند الگوپذیری از معارف و سیره ائمه (س) و بانوی اسوه و صبر دشت کربلا را در عملکرد جامعه پزشکی مؤثر برشمرد و تصریح نمود: رأفت و شکیبایی پرستاران ضمن کاستن از آلام بیماران، مرهمی بر زخم‌های آنان خواهد بود.

 

وی در بخش دیگری از با اشاره به اقدامات دولت تدبیر و امید در رفع مشکلات مربوط به پرستاران نیز گفت: در شهرستان اشکذر نیز تلاش شده است تا بهسازی و بازسازی ساختمان‌های مراکز بهداشت زمینه برای افزایش کیفیت خدمات‌دهی به شهروندان فراهم گردد.

 

در ادامه این مراسم که فرمانده بسیج ناحیه مقامت و شهردار اشکذر نیز حضور داشتند با اهداء لوح سپاس و هدیه از خدمات و تلاش‌های پرستان تقدیر شد.

 

 

 

 

 آدرس کوتاه :