یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158108055
فرماندار اشکذر عنوان کرد:

شهرستان اشکذر با 37 میلی متر، پر بارش ترین منطقه استان در بارندگی های پاییزی


فرماندار اشکذر در جریان بازدید از روند عملیات امدادی تیم های اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری جهت بازگشایی مسیر جاده اشکذر به چرخاب گفت: شهرستان اشکذر با 37 میلیمتر، پر بارش ترین منطقه استان در بارندگی های پاییزی بوده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، "هادی هادی نسب" فرماندار اشکذر از روند عملیات امدادی تیم های اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اشکذر جهت بازگشایی مسیر اشکذر به چرخاب در محدوده پل قطار که به دلیل بارندگی های روز گذشته مسدود شده بود بازدید کرد.

 

هادی هادی نسب در جریان این بازدید گفت: شهرستان اشکذر با 37 میلی متر، پر بارش ترین منطقه استان در بارندگی های پاییزی بوده است.

 

فرماندار اشکذر اظهار داشت: از ساعات اولیه شب گذشته و با شروع بارش، کمیته بحران شهرداری با حضور اعضا تشکیل و در قالب 6 اکیپ از مناطق مختلف شهر بازدید و نسبت به رفع آب گرفتگی معابر اقدام نمودند.

 

وی به مشکل پیش آمده در دسترسی جاده اشکذر به چرخاب اشاره و افزود: باید در جلسات ستاد مدیریت بحران شهرستان جهت رفع این مشکل تصمیمات اساسی اتخاذ نمود تا از مسدود شدن مجدد آن جلوگیری شود.

 

 آدرس کوتاه :