یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 157999454
به مناسبت هفته نیروی انتظامی:

صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان اشکذر برگزار شد


همزمان با نخستین روز از هفته نیروی انتظامی، صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان اشکذر با حضور اعضای شورای تامین و جمعی از مسئولان شهرستانی در محل کلانتری مرکز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، در نخستین روز از هفته نیروی انتظامی، صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان اشکذر با حضور "حجت الاسلام محمدرضا طالبیان" امام جمعه، " هادی هادی نسب" فرماندار، اعضای شورای تامین و جمعی از مسئولان شهرستان در محل کلانتری مرکز برگزار شد.

 

امام جمعه اشکذر در این مراسم به آیه 8 سوره مائده " كُونُوا قَوَّامِينَ لِلَّهِ شُهَدَاءَ بِالْقِسْطِ" اشاره و گفت: این آیه که در آرم ناجا وجود دارد وظیفه ناجا را بسیار سخت تر کرده و این نهاد باید در هر زمان و مکان قیام برای عدالت اجتماعی را از جمله وظایف خود بداند.

 

حجت الاسلام محمدرضا طالبیان اظهار داشت: پليس بعنوان ضابط قوه قضائيه و مظهر امنيت بايستي با معيارهاي جامعه اسلامي براي امنيت جامعه تلاش نمايد و در کنار حفظ اقتدار، از خشم و غضب بپرهیزد.

 

ادای احترام به مقام والای شهدا و تجلیل از خانواده شهدا نیروی انتظامی و پرسنل پایور و وظیفه برتر فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان اشکذر از برنامه های دیگر این مراسم بود.

 

 آدرس کوتاه :