یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 157999454
به مناسبت هفته نیروی انتظامی:


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، در نخستین روز از هفته نیروی انتظامی، صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان اشکذر با حضور "حجت الاسلام محمدرضا طالبیان" امام جمعه، " هادی هادی نسب" فرماندار، اعضای شورای تامین و جمعی از مسئولان شهرستان در محل کلانتری مرکز برگزار شد.   امام جمعه اشکذر در این مراسم به آیه 8 سوره مائده " كُونُوا قَوَّامِينَ لِلَّهِ شُهَدَاءَ بِالْقِسْطِ " اشاره و گفت: این آیه که در آرم ناجا وجود دارد وظیفه ناجا را بسیار سخت تر کرده و این نهاد باید در هر زمان و مکان قیام برای عدالت اجتماعی را از جمله وظایف خود بداند.   حجت الاسلام محمدرضا طالبیان اظهار داشت: پليس بعنوان ضابط قوه قضائيه و مظهر امنيت بايستي با معيارهاي جامعه اسلامي براي امنيت جامعه تلاش نمايد و در کنار حفظ اقتدار، از خشم و غضب بپرهیزد.   ادای احترام به مقام والای شهدا و تجلیل از خانواده شهدا نیروی انتظامی و پرسنل پایور و وظیفه برتر فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان اشکذر از برنامه های دیگر این مراسم بود.    

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، در نخستین روز از هفته نیروی انتظامی، صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان اشکذر با حضور "حجت الاسلام محمدرضا طالبیان" امام جمعه، " هادی هادی نسب" فرماندار، اعضای شورای تامین و جمعی از مسئولان شهرستان در محل کلانتری مرکز برگزار شد.

 

امام جمعه اشکذر در این مراسم به آیه 8 سوره مائده " كُونُوا قَوَّامِينَ لِلَّهِ شُهَدَاءَ بِالْقِسْطِ" اشاره و گفت: این آیه که در آرم ناجا وجود دارد وظیفه ناجا را بسیار سخت تر کرده و این نهاد باید در هر زمان و مکان قیام برای عدالت اجتماعی را از جمله وظایف خود بداند.

 

حجت الاسلام محمدرضا طالبیان اظهار داشت: پليس بعنوان ضابط قوه قضائيه و مظهر امنيت بايستي با معيارهاي جامعه اسلامي براي امنيت جامعه تلاش نمايد و در کنار حفظ اقتدار، از خشم و غضب بپرهیزد.

 

ادای احترام به مقام والای شهدا و تجلیل از خانواده شهدا نیروی انتظامی و پرسنل پایور و وظیفه برتر فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان اشکذر از برنامه های دیگر این مراسم بود.

 

 آدرس کوتاه :