یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 127134790
معاون سياسي امنيتي فرماندار اشكذر:

صنايع شهرستان به مسئولیت‌های اجتماعي خود عمل كنند


محمد شيباني در ديدار با فعالان اجتماعي شهرستان گفت: مردم توقع و مطالبه دارند كه براي كاهش عوارض و آسیب‌هایی از قبيل معضلات اجتماعي و آلودگي هوا، صنايع نيز با نيت خیرخواهانه به مسئولیت‌های اجتماعي خود در قبال مردم شهرستان عمل نمايند

به گزارش روابط عمومي فرمانداري اشكذر، «محمد شيباني» در جمع برخي از فعالان اجتماعي شهرستان ضمن تأکید بر سياست قطعي دولت مبني بر حمايت از كارآفرينان و سرمایه‌گذاران، از صنايع شهرستان خواست كه آن‌ها هم به مسئولیت‌های اجتماعي خود عمل كنند.

 

معاون سياسي امنيتي و اجتماعي فرماندار گفت: با توجه به زیرساخت‌های مناسب و همچنين نزديكي مسافت تا مركز استان، شهرستان اشكذر موقعيت بسيار مناسبي براي راه‌اندازی کسب‌وکار و توليد دارد از همين رو صنايع بسياري در شهرستان مستقرشده‌اند و يا در حال استقرار هستند.

 

وی با برشمردن سیاست‌های اصلي دولت افزود: حل مشكلات اقتصادي و معيشتي، توسعه‌ی بازار كار، توجه ويژه به مسائل محيط زيستي و كاهش آسیب‌های اجتماعي محورهاي اصلي اقدامات دولت را تشكيل می‌دهد و از همين رو لازم است كه تعادل را بین همه‌ی حوزه‌ها حفظ كنيم.

 

معاون فرماندار اضافه كرد: حالا كه شرايط كسب درآمد از منابع طبيعي و انساني شهرستان فراهم‌شده است، مردم توقع و مطالبه دارند كه براي كاهش عوارض و آسیب‌هایی از قبيل معضلات اجتماعي و آلودگي هوا، صنايع نيز با نيت خیرخواهانه به مسئولیت‌های اجتماعي خود در قبال مردم شهرستان عمل نمايند.

 

این مقام مسئول با تقدیر از اقدامات خیرخواهانه و عام‌المنفعه خیرین خاطرنشان نمود: مسئوليت اجتماعي امروزه در جوامع صنعتي و مدرن امري پذیرفته‌شده است و حتي می‌تواند به تقويت فروش و اعتبار يك برند و نام تجاري نيز كمك كند.

 

محمد شيباني گفت: در بخش‌هایی نیز شرکت‌هایی كه به مسئولیت اجتماعي خود عمل می‌کنند، می‌توانند از ظرفیت‌ها و مشوق‌های قانوني و مالياتي در احكام بودجه و قوانين مختلف استفاده نمايند.

 

 

 

 

 


آدرس کوتاه :