یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 128191277

صیانت از مهم‌ترین منبع آب زیرزمینی استان با همراهی مردم میسر است


مدیرعامل آب منطقه‌ای استان در نشست با فرماندار اشکذر ضمن تشریح وضعیت آب انتقالی بر ضرورت حفظ و صیانت از منابع آبی «چرخاب» به‌عنوان مهم‌ترین منبع آب زیرزمینی استان با همراهی مردم تأکید کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ مدیرعامل آب منطقه‌ای استان در دیدار و گفتگو با فرماندار این شهرستان گفت: منبع آب «چرخاب» اکنون به‌عنوان مهم‌ترین منبع آب زیرزمینی استان محسوب می‌شود و ضروری است همتی همگانی برای صیانت از آن شکل گیرد.

 

«جوادیان زاده» بابیان مشکلات آب انتقالی، لزوم حفظ این منبع را یادآور شد و اظهار کرد: اگرچه دستگاه‌های متولی با همراهی سازمان حفاظت از محیط‌زیست و همچنین جهاد کشاورزی به‌صورت ویژه از این مخزن پاسداشت می‌کنند ولی نیاز به همراهی مردم به نحوی جدی احساس می‌شود.

 

گفتگو و تبادل‌نظر در خصوص چاه‌های غیرمجاز و همچنین بررسی امکان تأمین آب موردنیاز برای صنایع وابسته بخش کشاورزی از دیگر موضوعاتی بود که در نشست مدیرعامل آب منطقه‌ای استان با فرماندار اشکذر انجام گرفت.

 

در ادامه این دیدار تنی از مردم شهرستان اشکذر نیز مشکلات خود را مطرح و جوادیان زاده دستورات لازم برای تسریع و تسهیل امور صادر نمود.

 

 

 

 

 آدرس کوتاه :