یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 153605804

ضرورت اتمام پروژه کنارگذر شهر اشکذر


فرماندار، شهردار و رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اشکذر پیرامون بررسی وضعیت پروژه های عمرانی حوزه راه با مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، "محمدعلی شاه حسینی" فرماندار، "مهدی جعفری پور" شهردار و "محمدحسین میرجلیلی" رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اشکذر پیرامون بررسی وضعیت پروژه های عمرانی حوزه راه با "علی علیخانی" مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان دیدار کردند.

 

محمدعلی شاه حسینی در این دیدار با اشاره به اینکه جاده یزد به خضرآباد در طی سال های گذشته شاهد حوادث زیادی بوده است اظهار داشت: در حال حاضر تعریض و پل سازی بخش اعظمی از پروژه انجام شده و می طلبد که در سال جدید این پروژه به بهره برداری رسد.

 

ساماندهی جاده یزد به فولاد آلیاژی با محوریت دفتر معاونت عمرانی استانداری، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و شرکت فولاد آلیاژی ایران از دیگر صحبت های فرماندار اشکذر در این دیدار بود.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اتمام کنارگذر شهر اشکذر را یکی از پروژه های مهم شهرستان اشکذر برشمرد و گفت: ازدحام وسائط نقلیه سنگین در محدوده اشکذر، وضعیت تردد را برای دیگر وسائط نقلیه مختل کرده که باید اتمام این پروژه در اولویت اول شهرستان قرار گیرد.

 

علی علیخانی ابراز امیدواری کرد با اتمام این پروژه بسیاری از مسائل و مشکلات از جمله حوادث رانندگی و تردد وسائط نقلیه سنگین در این محدوده به ویژه ایام عید مرتفع خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

 آدرس کوتاه :