یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158805727
فرماندار اشکذر عنوان کرد:

ضرورت اجرای طرح کاداستر در شهرستان جهت پیشگیری از وقوع جرائم ثبتی


فرماندار اشکذر در جریان بازدید سر زده از اداره ثبت اسناد و املاک این شهرستان گفت: طرح کاداستر به عنوان یک طرح ملی موجب شفافیت در امور شده و نقش مهمی در پیشگیری از وقوع جرائم ثبتی داشته و می طلبد که در سال جدید با جدیت بیشتر در شهرستان اجرایی گردد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر،"هادی هادی نسب" فرماندار اشکذر به طور سر زده از اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان بازدید و در جریان اقدامات و ارائه خدمات این اداره قرار گرفت و با رئیس و پرسنل این مجموعه دیدار و گفتگو کرد.

 

فرماندار اشکذر تثبیت و حمایت از حقوق و مالکیت مشروع و قانونی اشخاص حقیقی و حقوقی را یکی از مهم ترین وظایف اداره ثبت اسناد و املاک دانست.

 

هادی هادی نسب به لزوم اجرای طرح کاداستر در مناطق مختلف شهرستان اشکذر اشاره و افزود: این طرح به عنوان یک طرح ملی موجب شفافیت در امور شده و نقش مهمی در پیشگیری از وقوع جرائم ثبتی داشته و از سوء استفاده افراد سود جو در امر زمین و مسکن جلوگیری خواهد کرد و می طلبد که این موضوع در سال جدید با جدیت بیشتر در شهرستان اجرایی گردد.

 

وی با بیان اینکه اداره ثبت اسناد و املاک به عنوان یکی از ادارات با مراجعات زیاد مردمی به شمار می رود، از پرسنل این اداره خواست تا تکریم ارباب رجوع، قانونمندی، ارتقاء کیفیت خدمات رسانی و رسیدگی به درخواست شهروندان در کمترین زمان ممکن را همواره مد نظر داشته باشند.

 آدرس کوتاه :